Ремонт моніторів LG в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 380 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, фіксована ціна на комплексний ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів LG в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів LG в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів LG в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів LG в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів LG в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів LG в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів LG в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Монітори LG – це складні пристрої, в конструкцію котрих входять ЖК-матриця, плата інвертора, плата живлення та система підсвічування матриці. Так, якість матеріалу та збірки продукції LG знаходиться на високому рівні, але деякі особливості виробництва, низка механічних пошкоджень та некомпетентний ремонт можуть призвести до поломки техніки та необхідності в ремонті моніторів LG. В найбільшій в Україні національній мережі сервісних центрів з ремонту моніторів «Технарі» роблять ремонт ЖК-моніторів LG виключно на професійному обладнанні, тільки після детального аналізу симптомів несправності.

Найкращий ремонт моніторів LG – в «Технарях»!

гарантія на послуги – 6 месяців! Це означає, що напротязі півроку ваш монітора майже напевно не зламається. Якщо це все ж таки трапиться, ми абсолютно безкоштовно здійснимо ремонт монітора LG, або повернемо вам гроші, витрачені на його лагодження. 

фіксована вартість комплексного ремонту навіть найскладніших несправностей! Для всіх дисплеїв однакової діагоналі характерна одна вартість. Заплативши визначену суму за комплексний ремонт, ви отримаєте капітально відремонтовану техніку, котра прослужить ще не один рік. 

больше десятка сервісних центрів з ремонту моніторів в Україні! Один з них знаходиться в центрі Одеси.

зручний спосіб оплати – в кожному центрі в нас стоять банківскі термінали! 

Ремонт моніторів LG в «Технарях» відбудеться на самих зручних та легких умовах! 

Вас також може зацікавити