Ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. 

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Lenovo будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука Lenovo складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Lenovo, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Китайська компанія Lenovo виправдовує очікування своїх шанувальників – вона пропонує їм стильну і досить якісну техніку за прийнятною вартістю. Якщо ви будете шанобливо ставитися до ноутбука Lenovo, ремонт його торкнеться нескоро. Може бути, ви жодного разу не звернетесь до майстрів сервісного центру, якщо вони будуть регулярно проводити чистку ноутбука і його профілактику – цього догляду достатньо, щоб пристрій радував своєю швидкістю реагування і безперебійністю роботи. Якщо ж ви втратили пильність і ноутбук Lenovo поламався, ситуацію спритно виправлять сертифіковані спеціалісти з сервісного центру «Технарі».

Ви ще не зрозуміли, чому «Технарі» найкращі?

Крім сертифікованих фахівців і відсутності проблем з деталями для ремонту ноутбуків Lenovo, співпраця з нами має ряд переваг:

безкоштовна діагностика, як правило, проходить у присутності клієнта;

гарантія 6 місяців на ремонт;

персональний менеджер, який сповіщає клієнта про всі стадії ремонту його техніки;

більше 10 сервісних центрів в Україні.

Приносьте свій ноутбук до нас на ремонт, і відчуйте на собі всі радощі економії!

Вас також може зацікавити