Ремонт кавомашин Jura в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавовомашин Jura в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 500 грн.
Виконуємо ремонт кавових апаратів Jura будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту ковового апарату Jura складає від 3 до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів Jura, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт кавомашин Jura в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт кавомашин Jura в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт кавомашин Jura в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт кавомашин Jura в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавомашин Jura в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавомашин Jura в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавомашин Jura в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Назва компанії Jura Elektroapparate AG, яка була заснована в 1931 році Лео Хензиросом в місті Нидербухситен (Швейцарія), походить від назви гірського масиву Юра (наголос на «а»). Підприємство славиться виробленою побутовою технікою, зокрема кавовими машинами Jura для домашнього та ресторанного застосування. Кавомашини Jura, ремонт яких стосується вкрай рідко, неодноразово були визнані кращими кавовими апаратами у світі. У 1999 р. на Дюссельдорфській виставці їм присудили приз за найкраще дизайнерське та інженерне рішення, в 2010 році була отримана нагорода «Product Design Award 2010», а ще через 2 роки – премія «Housewares Design Awards», за яку боролися пристрої для приготування їжі та напоїв.

Ремонт кавоварки Jura з 6-місячної гарантією в «Технарях»

Фахівці з інженерного відділу найбільшої в Україні мережі сервісних центрів з ремонту кавомашин Jura відзначають високу якість виробництва техніки швейцарської компанії. Разом з тим, вони констатують: поломки кавових машин є наслідком недбалого ставлення до них. З цієї причини ми час від часу проводимо ремонт кавомашин Jura Impressa, кавомашин Jura Ena і робимо ремонт кавомашин Jura Giga в Одесі. До своїх завдань ми ставимося дуже відповідально, і з цієї причини нас вважають найкращою національною мережею СЦ з ремонту кавомашин Jura.

Ексклюзивні умови ремонту кавомашин Jura в «Технарях»

більше 10 сервісних центрів в Україні, які займаються ремонтом кавомашин Jura. Один з них знаходиться в Приморському районі Одеси.

- 6 місяців гарантії! Увага! На послуги ремонту кавомашини Jura поширюється 6-місячний гарантійний термін.

ремонт в розстрочку! Жодна майстерня з ремонту кавомашин Jura в Одесі не запропонує вам такої послуги! «Технарі» ж із задоволенням зроблять це! Платіть за наші послуги частинами, без додаткових витрат та комісій!

Перевірте на собі якість наших послуг – приносьте свою кавомашину, і насолоджуйтеся ароматним і насиченим напоєм!