Ремонт телефонів HTC в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів HTC
в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів HTC будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону HTC від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона HTC, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовноабо повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телефонів HTC в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телефонів HTC в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телефонів HTC в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телефонів HTC в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телефонів HTC в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телефонів HTC в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телефонів HTC в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Телефони і смартфони HTC здобули популярність у сучасних користувачів з-за свого широкого функціоналу, привабливого зовнішнього вигляду і «підйомної» вартості. Важливим аргументом, який схилив їх в сторону цього бренду, стало ім'я компанії-виробника телефонів – тайванська корпорація High Tech Computer Corporation випустила перший телефон на ринку, що використав платформу Android, і з тих пір не розчаровувала своїх шанувальників. Ремонт телефонів HTC відбувається не з вини виробника (бувають і виключення, але не більше, ніж в 0,1% випадків) і, завдяки високій якості виконання, легко здійснюється компетентними руками сертифікованих техніків.

Якісний і добротний ремонт телефонів HTC в «Технарях»

Найбільша мережа київських сервісних центрів з ремонту телефонів HTC «Технарі» приймає техніку 6 днів в тиждень. Ми не відволікаємося на перерву, щоб зробити, як можна більш терміново, ремонт вашого телефону HTC. Наші сервісні центри розташовані по всьому місту. Ми робимо ремонт телефонів HTC в більш ніж 10 сервісних центрах у Києві. Наші компетентні техніки ремонтують телефони HTC one x, HTC desire, HTC hd2, роблять ремонтHTC touch, HTC one S. Приносите і ви свій телефон, який заберете в ідеальному стані.

П'ять головних переваг наших сервісних центрів з ремонту телефонів HTC

  • Більше 10 сервісних центрів з ремонту телефонів HTC в одній мережі «Технарі». 
  • Більше 6 місяців гарантії. На ремонт телефонів HTC у Києві поширюється наша гарантія на 6 місяців, а на замінені запчастининадає їх виробник. Ми користуємося тільки новими і якісними комплектуючими від виробника.
  • Кілька способів оплати за ремонт телефонів HTC. Ви можете оплатити готівкою, карткою, безготівковим розрахунком і частинами. Оплата частинами – це привілей клієнтів «Технарів», які розплачуються за послуги поступово, не відчуваючи вагомих розтрат і одночасно користуючись виправленої технікою.
  • Ремонт телефонів HTC терміново. Іноді нам вдається зробити ремонт телефонів HTC терміново – він займає від 45 хвилин і відбувається у присутності власника техніки.

Давайте нам свій телефон – сервісний центр зробить його вмить!