Ремонт ноутбуків HP в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. 

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків HP будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука HP складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків HP, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків HP в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків HP в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків HP в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків HP в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків HP в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків HP в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків HP в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Американська компанія Hewlett-Packard зарекомендувала себе, як чудовий виробник ноутбуків. При дотриманні рекомендацій з приводу експлуатації техніки її власники можуть довгі роки не замислюватися про ремонт ноутбуків HP. Якщо по необережності або непорозумінні ви зіткнетеся з поломкою, відмінною альтернативою покупці нової техники буде ремонт у сервісному центрі «Технарі» в Одесі.

Ваших 5 привілеїв від співпраці з «Технарями»

Отримайте піврічну гарантію на ремонт ноутбука. На комплектуючі, які беруть участь у ремонті, поширюється гарантія виробника від 1 року.
Зрозумійте, що таке високий рівень ремонту ноутбуків HP в Києві. На професійному обладнанні в нашому сервісному центрі працюють сертифіковані інженери, і ніхто більше!
Швидко заберіть справну техніку. Оновлений ноутбук повернеться до вас через 1-5 днів після звернення!
Зіткнемося з ідеальним сервісом. Вам буде доступна кур'єрська служба. Ремонт ноутбуків HP почнеться з безкоштовної діагностики. До вас буде прикріплений ваш особистий менеджер, що займається замовлення.
Відчуйте конкретну економію в рамках одного звернення. Будь-яка наступна послуга буде коштувати вам набагато дешевше!
  1. Отримайте піврічну гарантію на ремонт ноутбука.
  2. Зрозумійте, що таке високий рівень ремонту ноутбуків HP в Одесі. На професійному обладнанні в нашому сервісному центрі працюють сертифіковані інженери, і ніхто більше!
  3. Швидко заберіть справну техніку. Оновлений ноутбук повернеться до вас через 1-5 днів після звернення!
  4. Ідеальний сервіс. Ремонт ноутбуків HP почнеться з безкоштовної діагностики. До вас буде прикріплений ваш власний менеджер, що займається замовленням.
  5. Відчуйте конкретну економію в рамках одного звернення. 

 Не витрачайтеся на покупку нового ноутбука, замовте у нас ремонт ноутбука HP і модернізацію, яка збільшить продуктивність до 5 разів.

Вас також може зацікавити