Cервісний центр Fly в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту Fly в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 150 грн.
Виконуємо ремонт Fly будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту техніки Fly складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт Fly, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно, або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Cервісний центр Fly в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Cервісний центр Fly в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Cервісний центр Fly в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Cервісний центр Fly в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Cервісний центр Fly в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Cервісний центр Fly в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Cервісний центр Fly в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Що ремонтуємо?

Компанія «Технарі» - це мультибрендова національна мережа сервісних центрів, яка спеціалізується на діагностиці, негарантійному ремонті продукції марки Fly. Незважаючи на надійність, цифрова техніка, гаджети і смартфони з часом потребують сервісному обслуговуванні. Спеціалізовані сервісні центри нашої компанії в Одесі допоможуть вирішити будь-які питання, які стосуються ремонту продукції марки Fly. Географія нашої мережі велика. Уточнити адресу, графіки роботи, розташування точок ви можете у наших співробітників.

Яку техніку ремонтуємо?

Наші висококваліфіковані інженери проводять ремонт широкої лінійки продукції марки Fly (Флай):

  • Смартфони FS, IQ
  • Планшети Flylife 9.7, Flylife Connect 7 3G, Flylife Connect 7 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G Slim, Flylife Connect 7.85 3G Slim 2, Flylife Connect 7.85 Slim, Flylife Connect 10.1 3G, Flylife Connect 10.1 3G 2, Flylife Web 7, Flylife Web 7.85 Slim, IQ310
  • Фотоапарати DC800 Black і DC810

Для ремонту іншої моделі марки Флай проконсультуйтеся з нашими менеджерами по телефону або залиште повідомлення в чаті.

Типові несправності техніки Fly (Флай)

На превеликий жаль, більшість поломок виникають через недбале поводження з технікою. Серед найпоширеніших несправностей ми виділили:

  • телефон/планшет викупався у воді: не вмикається, не реагує на подачу живлення
  • відсутність звуку: проблема може криється в налаштуваннях або в несправності звукового кодеку
  • телефон/планшет впав: не відображається, можлива проблема з дисплеем, розбите скло
  • фотоапарат впав, зламався об'єктив: заклинив, тріщини на склі
  • програмні збої, які вимагають перепрошивки пристрою

Умови ремонту техніки Fly (Флай)?

Для ремонту продукції марки Флай ми розробили максимально прості умови. Наші фахівці перед початком робіт проводять безкоштовну діагностику для виявлення технічних несправностей, консультують клієнта стосовно часових та фінансових витрат. На всю відремонтовану техніку і на замінені деталі в компанії «Технарі» діє піврічний гарантійний період. Ви платите тільки за результат. Оплату можна здійснити як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Ремонтувати завжди дешевше, ніж купувати! З «Технарями» ви переконаєтеся самі.