Сервісний центр DeLonghi в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту DeLonghi в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 150 грн.
Виконуємо ремонт DeLonghi будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту техніки DeLonghi складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт DeLonghi, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно, або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Сервісний центр DeLonghi в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Сервісний центр DeLonghi в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Сервісний центр DeLonghi в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Сервісний центр DeLonghi в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Сервісний центр DeLonghi в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Сервісний центр DeLonghi в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Сервісний центр DeLonghi в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Що ремонтуємо?

Мультибрендова мережа українських сервісних центрів "Технарі" в Одесі виконає негарантійний ремонт побутових приладів італійського бренду DeLonghi (Делонги), зручність і якість яких багато українців щодня використовують в побуті. Техніка Делонги зроблена ідеально, продумана кожна деталь, все просто, компактно і елегантно, але з часом вона потребує профілактики та ремонту. Список ремонтованої техніки даної марки нашими фахівцями:

  • Кавові машини
  • Мікрохвильові печі
  • Мультиварки
  • Хлібопічки
  • М'ясорубки
  • Кухонні комбайни

Користувачам іншої техніки марки DeLonghi (Делонги) варто звернутися до наших співробітників в сервісних центрах, чи менеджерів контактного центру для уточнення можливості її діагностики і подальшого ремонту. 

Як проводитися ремонт DeLonghi?

Ми цінуємо свого клієнта, його довіру до нас, тому сертифіковані фахівці компанії щодня (окрім неділі) і без перерви працюють для вашого блага в сервісних центрах в Одесі і інших великих містах України. На кожну надану послугу по ремонту техніки поширюється гарантійний період від шести місяців. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками оригінальних деталей, а діагностику і ремонт здійснюємо на професійному обладнанні.

Які умови співпраці з нами?

Ми пропонуємо клієнту безкоштовно протестувати виріб на наявність фізичних і технічних несправностей: заклинив засув подачі кави або тостів, перегорів мотор, пошкодили кабель, розбили панель, стався збій в програмних настройках, а може , втратили дрібну деталь? Не біда, наші інженери можуть відремонтувати поломку. Менеджери складуть ремонтний кошторис, зорієнтують про терміни виконання замовлення і нададуть консультацію щодо подальшого догляду. 

Де ми знаходимося в Одесі?

Для більш точної інформації щодо географії точок ремонту в Одесі зв'яжіться з консультантами контактного центру. Якщо часу обмаль пишіть - в чат, або залиште повідомлення на передзвін. Ми завжди готові подарувати нове життя вашим побутовим приладам від DeLonghi (Делонги) і допомогти заощадити сімейний бюджет. Скористайтеся нашими сервісними послугами та переконайтеся, що відремонтоване дешевше, ніж нове!

Вас також може зацікавити