Ремонт ноутбуків Dell в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Dell будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука Dell складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Dell, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Dell в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Dell в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Dell в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Dell в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Dell в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Dell в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Dell в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Один з лідерів по виробництву ноутбуків - компанія Dell, що була заснована американцем Майклом Деллом в 1984 році. З тих пір і по сьогоднішній день, її продукцію обирають люди, які понад усе цінують надійність і якість. Користувачі купують ноутбуки Dell серії Adamo, розрахованої на геймерів Alienware, серій Inspiron, Latitude, Precision, Studio, Vostro та іміджевої серії XPS. При певному відношенні до техніки вони приречені на тривале і безтурботне користування ноутбуками Dell. Найбільший в Україні сервісний центр «Технарі» зробить все, щоб не здійснювати дорогий ремонт ноутбуків. Ми надамо вам куди більш недорогі послуги та безкоштовні консультації!

Переваги «Технарів»:

  • у нашій команді працюють сертифіковані фахівці. Вони працюють на професійному обладнанні.
  • гарантія на ремонт від «Технарів» - 6 місяців.
  • у нас в Україні більше 10 сервісних центрів з ремонту ноутбуків Dell, і їх кількість постійно зростає.
  • ви можете оплатити наші послуги зручним способом: готівкою і карткою. У всіх центрах стоять банківські термінали.
  • до кожного нашого клієнта прикріплений особистий менеджер, який повідомляє про процеси ремонту його техніки. 

Щоб не чекати несправності пристрою, проведіть чистку ноутбука в «Технарях». Ми також здійснюємо ремонт ноутбуків Dell після попередньої безкоштовної діагностики.

Вас також може зацікавити