Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту фотоапаратівЗручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів Canon будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження фотоапарата Canon становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів Canon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Фотоапарати Canon небезпідставно вибирають більшість фотографів світу. Ці люди довіряють техніці від японського виробника і користуються нею, як правило, в своє задоволення довгі роки. Звичайно ж, тривалий термін експлуатації доступний тільки тим, хто стежить за своєю технікою, регулярно робить профілактику фотоапарата і прислухається до порад по його експлуатації. Вони безтурботно роблять морські знімки, і не думають про розтрати на ремонт. Якщо вашій техніці знадобилася допомога, і дзеркальному (компактному) фотоапарату Canon необхідний ремонт, сміливо звертайтеся в «Технарі». Після того, як ми відкрилися в Одесі, ремонт фотоапаратів можна довірити з чистою совістю.

Ремонт дзеркальних фотоапаратів Саnоn (Одеса)

Існує кілька ситуацій, коли вам просто не обійтися без сервісу по ремонту Canon. Приходьте до нас, і ми гарантовано продовжимо життя несправній техніці!

Найчастіше в «Технарі», найбільшу українську мережу з ремонту фотоапаратів, потрапляють апарати зі зламаним затвором Canon – ця поломка засмучує невтішних фотографів. Іноді вона криється в несправному блоці дзеркал і зламаному фокусуванні. Нерідкі випадки зі зношеними кнопками (кнопки пуску і контактів). Несучи в собі певні незручності, які аж ніяк не сприяють комфортному використанню техніки, такі несправності ускладнюють фотосесії кожного четвертого власника дзеркального фотоапарата Canon. Добре подумайте про це, коли наступного разу підете на пляж!

Ремонт фотоапаратів Canon в Одесі (компактних цифрових)

Поломка об'єктива в компактних фотоапаратах Canon - найбільше розчарування фотографів. Вона могла статися із-за природного зносу, механічного пошкодження, попадання вологи з піском. Ми можемо зробити ремонт фотоапарату Кенон недорого. Також мы воліємо проводити ремонт об'єктива Кенон замість того, щоб робити заміну вузлів механізму об'єктива.

Ми робимо ремонт фотоапаратів Canon тільки на професійному обладнанні. За всім процесом, починаючи з повної діагностики і закінчуючи післяремонтним тестуванням, спостерігають досвідчені майстри з високою компетенцією. 

Зверніть увагу: на ремонт фотоапаратів Canon (Одеса) поширюється гарантія 6 місяців. Такого великого терміну вам більше ніде не нададуть! На комплектуючі, які ми замовляємо у брендового виробника, гарантія діє не менше 1 року.

Загалом, не баріться - приносьте фотоапарат Canon до нас, і гайда робити чорноморські шедеври!

Вас також може зацікавити