Сервісний центр Apple в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту Apple в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт Apple будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту Apple від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт Apple, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Сервісний центр Apple в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Сервісний центр Apple в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Сервісний центр Apple в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Сервісний центр Apple в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Сервісний центр Apple в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Сервісний центр Apple в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Сервісний центр Apple в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Відмінна якість продукції Apple не залишає ніяких сумнівів. Виробник ретельно попрацював над тим, щоб користувачі Apple якомога рідше зверталися в сервісні центри. Купуючи такі девайси можна бути впевненим, що техніка Apple прослужить власнику довгий час, звичайно, за умови, що з нею будуть поводитися дбайливо. На жаль, навіть продукція вищої якості деколи потребує ремонту внаслідок неакуратності її господарів.

У наш сервісний центр регулярно звертаються клієнти, чия техніка постраждала у зв'язку з недбалим до неї ставленням. Якщо ви щось пролили на ваш девайс, упустили його або розбили, якщо ваш девайс перестав працювати коректно, то поспішайте в кращий сервісний центр Одеси – «Технарі», – і наші фахівці виконають ремонт вашого Apple-пристрою швидко та якісно.

Спеціалісти сервісного центру «Технарі» цілком дотримуються принципів, на яких ґрунтується наш ремонт техніки:

  • Високопрофесійний підхід. Ми ремонтуємо пристрої Apple, тільки використовуючи спеціалізоване обладнання, під стать продукції, і деталі від виробника з гарантією. Наші кваліфіковані фахівці вдихнуть нове життя в вашу техніку.
  • Високий рівень обслуговування. Ремонт техніки від «Технарі» – це гармонійне поєднання якості обслуговування і ввічливого поводження з клієнтами. Ми виконуємо обіцянки і робимо все максимально якісно! Ми проводимо повну діагностику пристрою абсолютно безкоштовно і інформуємо клієнтів про стадії ремонту по смс. Ми тестуємо девайс після ремонту в присутності клієнта. У якій би з наших сервісних центрів ви не звернулися, всі ці послуги будуть безумовно виконані.

Ми надаємо гарантію на ремонт на 6 місяців!

У пошуках найближчого сервісного центру Apple в Одесі?

Приходьте до нас! Ми надаємо високоякісні послуги з ремонту! «Технарі» виконають його ремонт настільки якісно, ​​що вам здасться, ніби ви придбали новісінькі пристрій!

Вас також може зацікавити