Ремонт iPod в Одесі

Отримайте
детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту iPodЗручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень

Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт iPod будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження iPod становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт iPod, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт iPod в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт iPod в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт iPod в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт iPod в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт iPod в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт iPod в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт iPod в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

В якості техніки Apple вже не сумнівається ніхто. Меломани, які розуміютсья на хорошому звучанні, не шкодують коштів на покупку по-справжньому класного девайса. Проте, навіть самий крутий iPod може зламатися. Він робить це дуже швидко, якщо його господар слухає музику під дощем і не особливо церемониться з ним у зверненні. За статистикою інженерів з «Технарів», найбільшої мережі сервісів по ремонту iPod, більше половини поломок відбувається через залиття або розбиття техніки. Сьогодні ремонт iPod в Одесі – не проблема. Ми легко впораємося з цим завданням!

Який ремонт iPod ми робимо в Одесі

Приносьте свого електронного друга не тільки після того, як у нього потрапила рідина або ви його впустили, але і в наступних випадках:

  1. Коли потрібна перепрошивка iPod в Одесі.
  2. Коли потрібен ремонт акумулятора iPod. Як правило, причиною цієї поломки виступає природний знос чи все те ж механічне пошкодження.
  3. При ремонті жорсткого диска iPod. Ми виправили такі ушкодження у сотень плеєрів, допоможемо і вашому!
  4. Якщо потрібен ремонт роз'єму навушників iPod. Це могло відбутися (знову і знову) через механічне пошкодження, падіння, або з причини «часу» - природного зносу.

Як би там не було, а «Технарі» пропонують на всі сім бід одну відповідь. Несіть пристрій до нас!

Самий кльовий ремонт iPod в Одесі– в «Технарях».

  • 6 місяців гарантії. Ви такого ще не бачили! А наші клієнти давно в курсі і не уявляють, як може бути по-іншому.
  • Чудовий сервіс. Звикайте! Безкоштовна діагностика, післяремонтного тестування на спеціалізованому обладнанні, sms-повідомлення про закінчення ремонту iPod, зрозуміла і широка консультація з приводу того, як продовжити пристрою життя та збільшити його працездатність.

Ось ми і сказали, що хотіли. Але час і попрацювати! Кладіть свого улюбленця в кишеню (тільки обережно!), і несіть в сервісний центр по ремонту iPod в Одесі. 

Ми з задоволенням вирішимо вашу проблему і заощадимо багато тисяч гривень на купівлі нового плеєра!

Вас також може зацікавити