Ремонт iMac в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту iMac у Києві. Зручний розклад. 
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт iMac будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики протягом 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт iMac, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт iMac в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт iMac в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт iMac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт iMac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт iMac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт iMac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт iMac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Ремонт і обслуговування iMac

ПослугаiMac Aluminium (A12ХХ/А13ХХ)iMac Slim  (A14ХХ) NEW *
Всі ціни вказані в гривнях без урахування запчастин
Діагностика Безкоштовна
Заміна шлейфу 630 840*
Заміна материнської плати 680 890*
Заміна процесора 1 420 1 580*
Заміна системи охолодження 630 840*
Заміна мікросхеми логіки (південний/північний міст) 2 210 2 420*
Заміна відеокарти (графічної логіки) 2 210 2 420*
Заміна матриці 840 1 580*
Заміна захисного скла 530 630
Ремонт блоку живлення 840 1 370*
Ремонт материнської плати "Базовий" (заміна звукових роз'ємів, USB, відновлення контактів) 890 1 050*
Ремонт материнської плати "Стандарт"(компоненти материнської плати, контролер живлення) 1 050 1 580*
Відновлення шлейфу 840 1 050*
Очищення від залиття 680 950*
Модернізація 260 530*
Перезбірка 630 1 160*
Оновлення прошивки EFI або SMC 530 530*
Встановлення Mac OS 370 370
Встановлення Windows 370 370
Апаратна профілактика 740 950*

* узгодження ризиків при розклеюванні пристрою

Техніка Apple користується популярністю завдяки якісній розробці та надійності пристроїв. Виробники подбали про користувачів, і ремонт iMac та інших моделей Macbook потребується вкрай рідко. Однак навіть найбільш якісна техніка іноді ламається у зв'язку з недбалим ставленням до пристрою і неакуратністю користувачів, і як наслідок, потребує ремонту. Ремонт девайсів iMac в Одесі успішно здійснюється фахівцями сервісної мережі «Технарі».

«Ремонт iamc в Одесі» – послуга, яка задовольняється на всі 100%!

Мережа сервісних центрів «Технарі» здійснює ремонт моделей Macbook в вже декілька років. Ремонт будь-якої моделі здійснюється висококваліфікованими та досвідченими професіоналами після проведення ними ж безкоштовної діагностики пристрою на високоякісному професійному обладнанні.

Чому слід звернутися в «Технарі»

Наш сервісний центр надає висококласні послуги з ремонту макбуків в самому центрі Одеси. Ви можете прийти до ньго та бути впевненим, що там працюють досвідчені фахівці, які подарують друге дихання вашому imac.

Поверхневе діагностування вашої техніки буде зроблено у вашій присутності. Після якісного ремонту ви отримаєте знову функціонуючий гаджет і рекомендації щодо його правильній експлуатації на додачу.

Висококваліфіковані фахівці зроблять високоякісний ремонт вашої техніки Apple, а кращою рекламою нашої роботи є позитивні відгуки від задоволених нашим сервісом клієнтів. Звернувшись до нас, ви заощадите гроші, час і збережете нерви, адже поломку вашого девайса «Технарі» усунуть досить швидко.

На відремонтовану техніку ви отримаєте гарантію на шість місяців. Якщо трапиться нонсенс і поломка знову відбудеться – ми повторно відремонтуємо ваш девайс безкоштовно або компенсуємо вам повну вартість ремонту imac.

Так, досить сумніватися – приносьте свого товариша до нас, і заберіть його, справного і красивого! 

Вас також може зацікавити