Ремонт ноутбуків Acer в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. 

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Acer будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука Acer складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Acer, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Acer в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Acer в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Acer в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Acer в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Acer в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Acer в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Acer в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Продукція тайванської компанії Acer славиться високою якістю виконання – це підтвердять шанувальники даного виробника. Життя власників ноутбуків Acer майже завжди протікає легко і невимушено. Як і всі люди, яких не стосуються проблеми, користувачі працюючих ноутбуків не цінують свого щастя. Так продовжується до першої поломки ноутбука, яка потребує термінового ремонту.

Головні поломки ноутбуків Acer та їх причини

  • несправність клавіатури ноутбука Acer, який зіткнувся з вологою або механічним ушкодженням;
  • поламаний (тріснутий) екран ноутбука Acer, яким обертається недбале ставлення до техніки;
  • поломка акумулятора ноутбука Acer, який елементарно зносився;
  • засміченість системи охолодження, як наслідок недбалості власника техніки, який забув про регулярну чистку  ноутбуків Acer;
  • несправність матриці ноутбука Acer. Першопричиною може бути перегоріла лампа, несправність шлейфу ноутбука;
  • погано працююча операційна система. З цією проблемою стикаються користувачі, які самостійно встановлюють комп'ютерні програми.

Як бачите, більшості поломок ноутбука можна уникнути. Мережа сервісних центрів «Технарі» без зайвого пилу і шуму проведе чистку ноутбука. Ми заощадимо ваші гроші, відкладені на більш потужну модель ноутбука. Ми проведемо модернізацію ноутбука Acer в Одесі та подаруємо вам куди більш швидкий пристрій у «новій обкладинці» (для цього ми замінимо корпус ноутбука).

Три причини, чому треба звернутися в наш сервісний центр в Одесі

  1. Гарантія 6 місяців. Ми впевнені, що справна в «Технарях» техніка не зламається! Інакше ми повернемо вам 100% грошей за її ремонт.
  2. Вражаюча якість ремонту. Негарантійний ремонт здійснюється тільки за допомогою якісних деталей і на професійному обладнанні.
  3. Високий професіоналізм. У «Технарях» працюють інженери, компетенція яких підтверджена сертифікатами.

Ми будемо раді допомогти, якщо ваша техніка зламалася - «Технарі» проводять кращий ремонт ноутбуків в Одесі, але з великим задоволенням ми заощадимо вам на ремонті, зробивши чистку ноутбука або модернізувавши пристрій, значно підвищивши його характеристики.

Вас також може зацікавити