Всі відгуки
відгуки клієнтів
Все супер! Швидко замінили матрицю і клавіатуру на ноутбуці (за робочий день). Сервіс на вищому рівні. Рекомендую, буду в майбутньому звертатися.
Ще один відгук 12.05.2021 Грут Мут
Статті
Всі статті
Еволюція USB - фото

Технології сьогодні розвиваються настільки швидко, що ми й близько не можемо знати, якими технологіями будемо користуватися в наступному десятилітті. Давайте зануримося в історію і згадаємо, як з'явилася і розвивалася технологія USB.


Читати далі
Історія «Синього екрану смерті» BSoD - фото


«Екран смерті» став неймовірно впізнаваним явищем. Він викликає досить змішані емоції.

«Екран смерті» став неймовірно впізнаваним явищем. Він викликає досить змішані емоції.Читати далі

Мережа сервісних центрів «Технарі» — найбільша мережа сервісних центрів у Києві та Україні. «Технарі» спеціалізуються на діагностиці, негарантійному ремонті електронної, дрібно побутової та фото техніки. Кожне замовлення супроводжується виконанням діагностики та гарантією на ремонт терміном 6 місяців. Погоджувати ремонт легко будь-яким зручним способом: голосовий зв'язок, онлайн чат, листування через e-mail або соцмережі. Ми виконуємо ремонт техніки будь-якої складності по всій Україні: відправте техніку з будь-якого міста службою Нова Пошта або приходьте в будь-який сервісний центр і ваша техніка отримає нове життя.