Модернізація ноутбуку у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість модернізації від 550 грн.
Виконуємо модернізацію ноутбуків будь-якої складності
Термін модернізації від 45 хвилин.
Час модернізації ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на модернізований ноутбук, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Модернізація ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Модернізація ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Технології не стоять на місці. Кожного тижня на ринок виходить щось кардинально нове. Наздогнати прогрес іноді буває складно, а іноді неможливо з різних причин.

Навіщо потрібна модернізація ноутбуку?

Але буває так, що вам уже стає недостатньо тих, чи інших ресурсів ноутбуку. І ось тут на допомогу може прийти модернізація. Висловлюючись простою мовою, модернізація – це збільшення обчислювальної потужності ноутбуку без заміни всього ноутбуку.

Що можна модернізувати?

  • Модернізація оперативної пам’яті, ОЗП. В більшості ноутбуків є вільне місце для встановлення додаткової плати оперативної пам’яті. Збільшення оперативної пам’яті позитивно впливає на продуктивність роботи операційної системи та програм, покращується робота в режимі багатозадачності. При досягненні певного об’єму ОЗП можна відмовитися від використання файлу підкачки операційної системи.
  • Модернізація системи зберігання, HDD, SSD. Найбільшим приростом продуктивності системи можна сміливо назвати встановлення в ноутбук твердотілого накопичувача або SSD. На відміну від традиційного жорсткого диску в SSD немає рухомих частин і тому швидкість роботи операційної системи збільшується у 3-8 разів.
  • Модернізація центрального процесору, CPU. В деяких моделях ноутбуків є можливість заміни процесору на більш потужний. При цьому апаратна частина ноутбуку не страждає, бо енергоспоживання і тепловиділення залишаються аналогічними.
  • Інше. Це може бути встановлення батареї більшої ємності, дисплею з більш чітким зображенням і інші комплектуючі.

Які умови модернізації в Технарях?

Спочатку ми вивчаємо апаратну частину вашого ноутбуку для того, щоб зрозуміти, що можна модернізувати і скільки це буде коштувати. Після узгодження вартості і об’єму робіт ми зробимо все для того, щоб ви відчули свій ноутбук по новому. І як завжди надаємо гарантію на свої послуги і замінені комплектуючі не менше 6 місяців. Переконайтеся на власному досвіді, що ваш ноутбук може працювати швидше, набагато швидше.

Вас також може зацікавити