Модернізація ноутбуку у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість модернізації від 250 грн.
Виконуємо модернізацію ноутбука, пропонуємо розстрочку.
Термін модернізації від 45 хвилин.
Час модернізації ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на послуги з модернізації.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Модернізація ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Модернізація ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Модернізація ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови виконання ремонту 0
Діагностика  Комплексна діагностика всіх вузлів 100
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Заміна матриці (екрану, дисплея, LCD) Демонтаж рамки і старого дисплея, установка нового дисплея 400
Заміна процесора Демонтаж несправного процесора в корпусі PGA, LGA з установкою нового і нанесенням термоінтерфейсу 350
Заміна системної плати Демонтаж несправної системної плати і встановлення нової 450
Заміна системи охолодження на позаштатну Установка системи охолодження від сторонньої моделі ноутбука або більш продуктивної. Включає апаратну профілактику. 550
Заміна системи охолодження на штатну Заміна вентилятору (кулеру), термотрубки. Включає апаратну профілактику. 400
Оновлення BIOS Оновлення програмного забезпечення мікросхеми ПЗУ BIOS 450
Перезбірка ноутбука Повне перезбирання ноутбука для усунення виробничих та інших несправностей 500
Установка комплектуючих Установка планок оперативної пам'яті, приводів оптичних дисків, кишень-перехідників, жорстких дисків (HDD), твердотільних накопичувачів (SSD) з повним розбиранням ноутбука 350
Установка комплектуючих Установка планок оперативної пам'яті, приводів оптичних дисків, кишень-перехідників, жорстких дисків (HDD), твердотільних накопичувачів (SSD) без повного розбирання ноутбука 300


Технології не стоять на місці. Кожного тижня на ринок виходить щось кардинально нове. Наздогнати прогрес іноді буває складно, а іноді неможливо з різних причин.

Навіщо потрібна модернізація ноутбуку?

Але буває так, що вам уже стає недостатньо тих, чи інших ресурсів ноутбуку. І ось тут на допомогу може прийти модернізація. Висловлюючись простою мовою, модернізація – це збільшення обчислювальної потужності ноутбуку без заміни всього ноутбуку.

Що можна модернізувати?

  • Модернізація оперативної пам’яті, ОЗП. В більшості ноутбуків є вільне місце для встановлення додаткової плати оперативної пам’яті. Збільшення оперативної пам’яті позитивно впливає на продуктивність роботи операційної системи та програм, покращується робота в режимі багатозадачності. При досягненні певного об’єму ОЗП можна відмовитися від використання файлу підкачки операційної системи.
  • Модернізація системи зберігання, HDD, SSD. Найбільшим приростом продуктивності системи можна сміливо назвати встановлення в ноутбук твердотілого накопичувача або SSD. На відміну від традиційного жорсткого диску в SSD немає рухомих частин і тому швидкість роботи операційної системи збільшується у 3-8 разів.
  • Модернізація центрального процесору, CPU. В деяких моделях ноутбуків є можливість заміни процесору на більш потужний. При цьому апаратна частина ноутбуку не страждає, бо енергоспоживання і тепловиділення залишаються аналогічними.
  • Інше. Це може бути встановлення батареї більшої ємності, дисплею з більш чітким зображенням і інші комплектуючі.

Які умови модернізації в Технарях?

Спочатку ми вивчаємо апаратну частину вашого ноутбуку для того, щоб зрозуміти, що можна модернізувати і скільки це буде коштувати. Після узгодження вартості і об’єму робіт ми зробимо все для того, щоб ви відчули свій ноутбук по новому. І як завжди надаємо гарантію на свої послуги і замінені комплектуючі не менше 6 місяців. Переконайтеся на власному досвіді, що ваш ноутбук може працювати швидше, набагато швидше.

Вас також може зацікавити