Прискорення ноутбуків у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту ноутбуків в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість прискорення ноутбука від 250 грн.
Виконуємо прискорення всіх ноутбуків, пропонуємо розстрочку на ремонт
Прискорення ноутбука за 45 хвилин.
Час прискорення ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на послугу прискорення ноутбуків, та гарантію на комплектуючі, використані при прискоренні.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Прискорення ноутбуків у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Прискорення ноутбуків у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови виконання ремонту 0
Діагностика  Комплексна діагностика всіх вузлів 100
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Заміна матриці (екрану, дисплея, LCD) Демонтаж рамки і старого дисплея, установка нового дисплея 400
Заміна процесора Демонтаж несправного процесора в корпусі PGA, LGA з установкою нового і нанесенням термоінтерфейсу 350
Заміна системної плати Демонтаж несправної системної плати і встановлення нової 450
Заміна системи охолодження на позаштатну Установка системи охолодження від сторонньої моделі ноутбука або більш продуктивної. Включає апаратну профілактику. 550
Заміна системи охолодження на штатну Заміна вентилятору (кулеру), термотрубки. Включає апаратну профілактику. 400
Оновлення BIOS Оновлення програмного забезпечення мікросхеми ПЗУ BIOS 450
Перезбірка ноутбука Повне перезбирання ноутбука для усунення виробничих та інших несправностей 500
Установка комплектуючих Установка планок оперативної пам'яті, приводів оптичних дисків, кишень-перехідників, жорстких дисків (HDD), твердотільних накопичувачів (SSD) з повним розбиранням ноутбука 350
Установка комплектуючих Установка планок оперативної пам'яті, приводів оптичних дисків, кишень-перехідників, жорстких дисків (HDD), твердотільних накопичувачів (SSD) без повного розбирання ноутбука 300


Ще кілька років тому, коли ви вперше відкрили кришку свого новенького ноутбука, швидкість його роботи вас вражала. Але роки беруть своє: ноутбук почав грітися, ноутбук глючить, операційна система завантажується цілу вічність. Виправити ситуацію допоможуть фахівці мережі сервісних центрів «Технарі».

Прискорення ноутбуків у Львові

Нам під силу повернути колишню міць вашого лептопа. Крім цього, ноутбук можна розігнати і прискорити. Прискоривши не одну сотню ноутбуків, ми знаємо рецепт для перетворення «гидких каченят» в прекрасних молодих лебедів. Процес перетворення традиційно починається з безкоштовної діагностики, в процесі якої, інженер вивчає конфігурацію обладнання та його стан, а також працездатність операційної системи. Нижче наведемо найбільш поширені способи прискорити ноутбук.

Збільшення оперативної пам'яті

Як говорив, не потребуючий представлення, Білл Майкрософтович Гейтс, у 1981 році: «640 КБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті повинно бути досить для кожного». 640 КБ, це 0,6 МБ або 0,0006 ГБ. Як показала історія, не всім вистачає навіть 3 ГБ встановленої оперативної пам'яті, а це в 5 тисяч разів більше заповіданого Біллом. Фахівці мережі сервісних центрів «Технарі» прокачають обсяг ОЗП у Львові по максимуму або стільки, скільки дозволить апаратна конфігурація ноутбука.

Чистка від вірусів і профілактика операційної системи у Львові

У процесі роботи операційної системи накопичуються тимчасові файли, помилки реєстру, невдало встановлені оновлення операційної системи, а також з'являється безліч непотрібних програм в автозавантаженні. Всі ці фактори негативно впливають на продуктивність програмної частини комп'ютера. Наявність у системі вірусів і троянів можуть мати згубні наслідки: від втрати особистої інформації до повного виведення з ладу апаратної частини ноутбука. Інженери по роботі з програмним забезпеченням мережі сервісних центрів «Технарі» відновлять нормальну роботу операційної системи і очистять її від вірусів і інших шкідників.

Заміна жорсткого диска на SSD (твердотільний накопичувач)

У сучасній комп'ютерній техніці самим повільним вузлом, відносно інших, залишається жорсткий диск. Виправити ситуацію покликані твердотільні диски (SSD), що значно подешевшали за останні роки. Від модернізації виграють всі: час завантаження ОС зменшується до 5-15 секунд, час запуску програм скорочується до 1-3 секунд. Одним словом, ви більше ніколи не зможете працювати за ноутбуком з жорстким диском. Зі свого боку забезпечимо: підбір найбільш оптимального за ціною та обсягом накопичувача, правильну установку і перенесення даних з HDD на SSD у Львові.

Чистка системи охолодження ноутбука і заміна термопасти

Зниження продуктивності центрального процесора та/або графічного процесора в 99% випадків пов'язано з перевищенням допустимої робочої температури, що в свою чергу пов'язано з поганим охолодженням. Причини таких ситуацій прості: в системі охолодження є радіатор, який забивається пилом, шерстю, волоссям, їжею; а термопаста висихає і втрачає теплопровідні властивості. Повернути тиху і швидку роботу ноутбука за допомогою чищення і апаратної профілактики у Львові допоможуть фахівці мережі сервісних центрів «Технарі».

Установка ліцензійних програм і додатків у Львові

Майже завжди встановлення й використання неліцензійного програмного забезпечення уповільнює роботу ноутбука. Адже для роботи таких програм використовуються різні твіки, кейгены, активатори та інші інструменти, які втручаються в роботу додатків, а дуже часто і в файли операційної системи. Виправити таке положення справ, допоможуть співробітники мережі сервісних центрів «Технарі»: співпрацюючи з найбільшими постачальниками ліцензійного програмного забезпечення ми гарантуємо оригінальність і безперебійність у роботі програм.

Вас також може зацікавити