Прискорення ноутбуків у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість модернізації від 550 грн.
Виконуємо прискорення ноутбуків будь-якої складності
Термін модернізації від 45 хвилин.
Час прискорення ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на модернізований ноутбук, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Прискорення ноутбуків у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Прискорення ноутбуків у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Прискорення ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ще кілька років тому, коли ви вперше відкрили кришку свого новенького ноутбука, швидкість його роботи вас вражала. Але роки беруть своє: ноутбук почав грітися, ноутбук глючить, операційна система завантажується цілу вічність. Виправити ситуацію допоможуть фахівці мережі сервісних центрів «Технарі».

Прискорення ноутбуків у Львові

Нам під силу повернути колишню міць вашого лептопа. Крім цього, ноутбук можна розігнати і прискорити. Прискоривши не одну сотню ноутбуків, ми знаємо рецепт для перетворення «гидких каченят» в прекрасних молодих лебедів. Процес перетворення традиційно починається з безкоштовної діагностики, в процесі якої, інженер вивчає конфігурацію обладнання та його стан, а також працездатність операційної системи. Нижче наведемо найбільш поширені способи прискорити ноутбук.

Збільшення оперативної пам'яті

Як говорив, не потребуючий представлення, Білл Майкрософтович Гейтс, у 1981 році: «640 КБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті повинно бути досить для кожного». 640 КБ, це 0,6 МБ або 0,0006 ГБ. Як показала історія, не всім вистачає навіть 3 ГБ встановленої оперативної пам'яті, а це в 5 тисяч разів більше заповіданого Біллом. Фахівці мережі сервісних центрів «Технарі» прокачають обсяг ОЗП у Львові по максимуму або стільки, скільки дозволить апаратна конфігурація ноутбука.

Чистка від вірусів і профілактика операційної системи у Львові

У процесі роботи операційної системи накопичуються тимчасові файли, помилки реєстру, невдало встановлені оновлення операційної системи, а також з'являється безліч непотрібних програм в автозавантаженні. Всі ці фактори негативно впливають на продуктивність програмної частини комп'ютера. Наявність у системі вірусів і троянів можуть мати згубні наслідки: від втрати особистої інформації до повного виведення з ладу апаратної частини ноутбука. Інженери по роботі з програмним забезпеченням мережі сервісних центрів «Технарі» відновлять нормальну роботу операційної системи і очистять її від вірусів і інших шкідників.

Заміна жорсткого диска на SSD (твердотільний накопичувач)

У сучасній комп'ютерній техніці самим повільним вузлом, відносно інших, залишається жорсткий диск. Виправити ситуацію покликані твердотільні диски (SSD), що значно подешевшали за останні роки. Від модернізації виграють всі: час завантаження ОС зменшується до 5-15 секунд, час запуску програм скорочується до 1-3 секунд. Одним словом, ви більше ніколи не зможете працювати за ноутбуком з жорстким диском. Зі свого боку забезпечимо: підбір найбільш оптимального за ціною та обсягом накопичувача, правильну установку і перенесення даних з HDD на SSD у Львові.

Чистка системи охолодження ноутбука і заміна термопасти

Зниження продуктивності центрального процесора та/або графічного процесора в 99% випадків пов'язано з перевищенням допустимої робочої температури, що в свою чергу пов'язано з поганим охолодженням. Причини таких ситуацій прості: в системі охолодження є радіатор, який забивається пилом, шерстю, волоссям, їжею; а термопаста висихає і втрачає теплопровідні властивості. Повернути тиху і швидку роботу ноутбука за допомогою чищення і апаратної профілактики у Львові допоможуть фахівці мережі сервісних центрів «Технарі».

Установка ліцензійних програм і додатків у Львові

Майже завжди встановлення й використання неліцензійного програмного забезпечення уповільнює роботу ноутбука. Адже для роботи таких програм використовуються різні твіки, кейгены, активатори та інші інструменти, які втручаються в роботу додатків, а дуже часто і в файли операційної системи. Виправити таке положення справ, допоможуть співробітники мережі сервісних центрів «Технарі»: співпрацюючи з найбільшими постачальниками ліцензійного програмного забезпечення ми гарантуємо оригінальність і безперебійність у роботі програм.

Вас також може зацікавити