Ремонт тюнерів, телеприставок у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту телеприставок в Україні. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 370 грн.
Виконуємо ремонт телеприставок будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту телеприставок становить від 2 до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телеприставок, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт тюнерів, телеприставок у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт тюнерів, телеприставок у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт тюнерів, телеприставок у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт тюнерів, телеприставок у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт тюнерів, телеприставок у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт тюнерів, телеприставок у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт тюнерів, телеприставок у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт телеприставок Відновлення внутрішніх шлейфів 450
Ремонт телеприставок Прошивка, перепрошивка  450
Ремонт телеприставок Ремонт кнопок панелі керування, ремонт пультів 450
Ремонт телеприставок Ремонт після попадання вологи 450
Ремонт телеприставок Ремонт роз'єму (HDMI, AV, ANT, RJ-45 і т. д) 450
Ремонт телеприставок Ремонт системи живлення (плати блоку живлення) 450
Ремонт телеприставок Ремонт цифрової частини 450
Ремонт тюнера T2
370

Не виконуємо ремонт ТВ-тюнерів всіх брендів компанії "Воля", дані тюнери видаються безкоштовно, ремонт економічно недоцільний.

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Якщо вам необхідно розширити функціональні можливості свого телевізора, можна вдатися до встановлення тюнерів. Це спеціальні пристрої, які приймають сигнал цифрового телебачення, декодують його і перетворять для виводу на ТВ. Коли користувачі стикаються з поломками таких ресиверів або телеприставок, необхідний їх швидкий і якісний ремонт. Фахівці «Технарів» - сервісного центру по ремонту тюнерів і телеприставок у Львові, виконують роботи з усунення неполадок медіаплеєрів, smart – stick, телевізійних тюнерів і ресиверів більше п'яти років, тому накопичили достатньо досвіду і знань в цій області.

Поширені поломки тюнерів і телеприставок 

Якщо ваш пристрій не вмикається, якщо пошкоджені роз'єми і постійно пропадає сигнал, якщо необхідний ремонт програмного забезпечення або перепрошивка, радимо негайно звертатися в сервісний центр «Технарі» у Львові, щоб отримати кваліфіковану допомогу.

Сервіс по ремонту тюнерів з кращими у Львові умовами

Початковим етапом роботи буде безкоштовна діагностика. Навіть якщо ви передумаєте користуватися нашими послугами по ремонту телеприставок і тюнерів, ми опишемо всі виявлені дефекти в документі, який видамо на руки, і ви будете мати висновок про всі несправності вашого пристрою. За результатами діагностики ми зв'язуємося з замовником і погоджуємо терміни, вартість та обсяги робіт. Тільки після цього наші інженери з профільною освітою і великим досвідом роботи, беруться за ремонт. Ми оснастили наші сервісні центри сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням, щоб наші спеціалісти могли якісно і в максимально короткі терміни проводити ремонт будь-якої складності.

Найвигідніший ремонт телеприставок: гарантія та зручність оплати

Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі від авторитетних виробників, тому надаємо гарантію 6 місяців на послуги і всі деталі, які замінені в процесі ремонту. Вона є хорошим підтвердженням нашого професійного відношення до своєї роботи. Якщо після ремонту, ви виявите будя - які несправності в період дії гарантії, ми усунемо їх абсолютно безкоштовно або повернемо 100% коштів, витрачених на ремонт в нашій мережі. Ще однією незаперечною перевагою сервісного центру «Технарі» у Львові, є розстрочка.

Наша мультибрендова національна мережа пропонує першокласний і доступний сервіс будь-якому клієнту. Ми чекаємо вас в пунктах прийому техніки і гарантуємо, що ви залишитеся задоволені якістю наших послуг!

Вас також може зацікавити