Ремонт проекторів у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту проекторів в Україні. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 580 грн.
Виконуємо ремонт проекторів будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту проекторів складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт проекторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт проекторів у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт проекторів у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт проекторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт проекторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт проекторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт проекторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт проекторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт проектора Апаратна профілактика проектора 950
Ремонт проектора Заміна лампи проектора 890
Ремонт проектора Ремонт блоку живлення 580
Ремонт проектора Заміна матриці (повна розбірка) 1680
Ремонт проектора Юстировка і профілактика оптики (повна розбірка) 2470
Ремонт проектора Заміна кольорофільтрів в LCD проекторах (повна розбірка) 2310
Ремонт проектора Заміна колірного колеса в DPL проекторах (повна розбірка) 2840
Ремонт проектора Ремонт колірного колеса в DPL проекторах (повна розбірка) 2840
Ремонт проектора Заміна світлотунеля (повна розбірка) 2840
Ремонт проектора Заміна об'єктива (повна розбірка) 1260
Ремонт проектора Ремонт плати управління стандарт 1000
Ремонт проектора Ремонт плати управління експерт 1790
Ремонт проектора Прошивка BIOS 580
Ремонт проектора Ремонт/заміна шторок 740
Ремонт проектора Ремонт блоку розпалювання 2360
Ремонт проектора Чистка від залиття рідиною 790
Ремонт проектора Ремонт/заміна системи охолодження 890

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Вартість ремонту проекторів Преміум класу узгоджується в індивідуальному порядку.

«Технарі» - мультибрендова національна мережа сервісних центрів. Ми надаємо послуги по ремонту проекторів у Львові та інших великих містах України. Проектори широко використовують на підприємствах, у навчальних закладах і навіть вдома. Але техніка, як відомо, може вийти з ладу в самий невідповідний момент. Тому наші ремонтні послуги дуже актуальні.

Перші ознаки несправностей проектора

Якщо ви відзначаєте, що проектор швидко перегрівається, якість зображення падає, не включається або вимикається, якщо необхідно замінити лампу – з усіма цими та іншими поломками проекторів сміливо звертайтеся в сервісний центр по ремонту проекторів у Львові «Технарі». Наші інженери – електротехніки професійно і швидко повернуть вашому проектору робочий стан. Ми більше п'яти років успішно ремонтуємо РК і DLP проектори Acer, Panasonic, Toshiba, BenQ, Sony, ViewSonic Canon, LG різних моделей.

Самий кращий ремонт проекторів у Львові

Серед головних переваг сервісного центру «Технарі» у Львові, варто відзначити безкоштовну обов'язкову діагностику. Після її проведення ми інформуємо клієнта про характер і причини поломок, обсяги і терміни ремонту і його вартості. Тільки після узгодження всіх нюансів, наші досвідчені фахівці, сертифіковані інженери високої кваліфікації, приступають до роботи.

Якісний ремонт проекторів

Всі сервісні центри нашої мережі оснащені надійним і сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням. Це дозволяє надавати технічну допомогу в максимально стислі терміни. Також варто відзначити, що в «Технарях» діє гарантія 6 місяців на всі послуги та деталі, необхідні в ході відновлювальних робіт. Після закінчення ремонту проектор проходить налаштування і тестування. Тільки після ретельної перевірки повністю справний пристрій повертається клієнтові.

Як відремонтувати проектор вигідно?

Наші майстри також надають безкоштовну консультацію щодо правил експлуатації проекторів і профілактики їх поломок. І ще одна перевага нашого центру, це розстрочення терміном на 3 місяці. Наші послуги доступні кожному клієнтові, оскільки ви можете скористатися вигідними умовами часткової оплати ремонту без комісії. Ви також можете оплатити повну вартість робіт карткою, готівкою або іншим зручним способом. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам!

Є питання по ремонту проектора?

Щоб уточнити графік роботи, отримати відповіді на питання, щодо конкретних поломок тієї чи іншої моделі проектора конкретного бренду, скористайтеся послугою зворотного дзвінка, залиште заявку на безкоштовну консультацію або зателефонуйте за телефонами "гарячої лінії", що діє на території всієї країни: (044) 3-909-909, (063) 3-909-909, (098) 3-909-909, (050) 3-909-909.

Наші менеджери також доступні в online chat нашого сайту, електронній пошті retail@technari.com.ua або в соцмережах.

Ми працюємо для того, щоб будь-який клієнт міг принести свій несправний проектор в сервісний центр «Технарі» у Львові та інших містах, і як можна швидше отримати якісні послуги по його ремонту.

Вас також може зацікавити