Заміна екрану планшета у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість заміни екрану від 350 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 300 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна екрану планшета у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна екрану планшета у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Встановлення захисної плівки Підготовка сенсорного скла до встановлення захисної плівки, поклейка 80
Заміна сенсорного екрану Заміна сенсорного екрану (тачскрін, сенсорного скла) 350
Заміна екранного модуля Заміна екранного модуля (тачскрін + LCD/LED) 350
Заміна дисплея Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 350
Заміна сенсорного/захисного скла в планшетах до 8" (AMOLED екран) Порізка та переклеювання сенсорного скла, при цьому зберігається оригінальна матриця (ціна без урахування запчастини) 800
Заміна сенсорного/захисного скла в планшетах від 9,7" до 10,1" (AMOLED екран) Порізка та переклеювання сенсорного скла, при цьому зберігається оригінальна матриця (ціна без урахування запчастини) 950


Заміна екрану планшету у Львові

Дуже часто екрани планшетів виходять з ладу. Більшість таких поломок спричинені недбалим користуванням пристрою, але бувають і виключення: від виробничого браку ніхто не застрахований. Як правило, екраном називають і дисплей, і сенсор, і скло. Ми можемо замінити будь який несправну деталь планшета. Не втрачайте сили, фінанси та час – приходьте до нас і за кілька днів отримайте ваш пристрій, як, ніби він щойно із магазину.

Заміна скла чи заміна дисплею?

Всі сучасні планшети мають однакову схему взаємодії з користувачем:

  • Дисплей – як правило активна рідкокристалічна матриця із світлодіодним підсвічуванням. Простіше кажучи – це деталь, що відповідає за передачу картинки. Тобто якщо картинка спотворена або частина її відсутня – це стовідсоткова проблема із дисплеєм.
  • Сенсор (тачскрін) – окремо від скла зустрічаються вельми рідко. На вигляд плівка із нанесеними на полях системами координат. При доторканні контакти двох осей «замикаються» і відвідні координати передаються на контролер сенсору, а далі до центрального процесору. Таким чином, якщо планшет не реагує на доторкання або має зони в яких не спрацьовує сенсор - єдиний вихід заміна сенсору або тачскріну.
  • Скло – виконує суто естетичну та захисну функцію. Найкрихкіший матеріал в планшеті. Так як, сенсор являє собою плівку, то кріпиться на скло з протилежної до користувача сторони. Тому майже в усіх планшетах проводиться заміна скла разом із сенсором, або як ще називають, сенсорного скла.

Особливості , вартість та гарантія заміни екрану у Львові в Технарях

Ми завжди ставили перед собою ціль надавати якісні послуги за розумною ціною і забезпечувати максимально найбільший термін гарантійних зобов’язань. Власне, ось наші переваги, перед конкурентами:

  • Безоплатна діагностика
  • Оплата за результат
  • Гарантія 6 місяців
  • Високоякісні запчастини
  • Розрахунок зручними способами
  • Найбільша мережа сервісних центрів в Україні
Вас також може зацікавити