Заміна екрану планшета у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість заміни екрану від 650 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна екрану планшета у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна екрану планшета у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна екрану планшета у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Заміна сенсорного екрану Заміна сенсорного екрану (тачскрін, сенсорного скла) 650
Заміна екранного модуля Заміна екранного модуля (тачскрін + LCD/LED) 750
Заміна дисплея Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 650
Заміна сенсорного/захисного скла в планшетах від 9,7" до 10,1" (AMOLED екран) Порізка та переклеювання сенсорного скла, при цьому зберігається оригінальна матриця (ціна без урахування запчастини) 1300


Заміна екрану планшету у Львові

Дуже часто екрани планшетів виходять з ладу. Більшість таких поломок спричинені недбалим користуванням пристрою, але бувають і виключення: від виробничого браку ніхто не застрахований. Як правило, екраном називають і дисплей, і сенсор, і скло. Ми можемо замінити будь який несправну деталь планшета. Не втрачайте сили, фінанси та час – приходьте до нас і за кілька днів отримайте ваш пристрій, як, ніби він щойно із магазину.

Заміна скла чи заміна дисплею?

Всі сучасні планшети мають однакову схему взаємодії з користувачем:

  • Дисплей – як правило активна рідкокристалічна матриця із світлодіодним підсвічуванням. Простіше кажучи – це деталь, що відповідає за передачу картинки. Тобто якщо картинка спотворена або частина її відсутня – це стовідсоткова проблема із дисплеєм.
  • Сенсор (тачскрін) – окремо від скла зустрічаються вельми рідко. На вигляд плівка із нанесеними на полях системами координат. При доторканні контакти двох осей «замикаються» і відвідні координати передаються на контролер сенсору, а далі до центрального процесору. Таким чином, якщо планшет не реагує на доторкання або має зони в яких не спрацьовує сенсор - єдиний вихід заміна сенсору або тачскріну.
  • Скло – виконує суто естетичну та захисну функцію. Найкрихкіший матеріал в планшеті. Так як, сенсор являє собою плівку, то кріпиться на скло з протилежної до користувача сторони. Тому майже в усіх планшетах проводиться заміна скла разом із сенсором, або як ще називають, сенсорного скла.

Особливості , вартість та гарантія заміни екрану у Львові в Технарях

Ми завжди ставили перед собою ціль надавати якісні послуги за розумною ціною і забезпечувати максимально найбільший термін гарантійних зобов’язань. Власне, ось наші переваги, перед конкурентами:

  • Безоплатна діагностика
  • Оплата за результат
  • Гарантія 6 місяців
  • Високоякісні запчастини
  • Розрахунок зручними способами
  • Найбільша мережа сервісних центрів в Україні
Вас також може зацікавити