Встановлення Windows у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту та налаштування комп'ютерної техніки в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість програмних робіт від 150 грн.
Виконуємо встановлення Windows, пропонуємо розстрочку на ремонт
Час встановлення від 45 хвилин
Час встановлення Windows складає від 45 хвилин до 2 днів у 90% випадків
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Встановлення Windows у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Встановлення Windows у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Встановлення Windows у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Встановлення Windows у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Встановлення Windows у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Встановлення Windows у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Встановлення Windows у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Встановлення операційної системи та програм "Пакет Мінімум" Розбиття жорсткого диска на декілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв і системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео і аудіо кодеків. 399
Встановлення операційної системи та програм "Пакет Максимум" Розбиття жорсткого диска на декілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв і системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео і аудіо кодеків. З резервним копіюванням даних з робочого жорсткого диска до 100 Гігабайт 499
Програмна профілактика Видадення тимчасових файлів, чистка реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи, пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх \ пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. 300
Копіювання інформації Перенос інформації перед форматуванням \ розміткою диску 200
Встановлення програмного забезпечення Встановлення відсутнього драйвера, утиліти або додаткового ПЗ 150
Встановлення програмного забезпечення Встановлення та настроювання програми для резервного копіювання
100


Установка Windows у Львові

Фахівці сервісного центру «Технарі» у Львові надають послуги встановлення ліцензійного програмного забезпечення клієнтам, які прагнуть поліпшити функціональність свого комп'ютера. Найбільш часто до нас звертаються з метою встановлення Windows 7 і Windows 10.

Розглянемо основні переваги Windows 7:

  • безпомилкова робота, відсутність жорстких вимог до апаратного забезпечення, висока швидкість роботи в порівнянні з Windows Vista і іншими версіями операційної системи;
  • відсутність непотрібних програм, завдяки яким знижено обсяг операційної системи;
  • максимально доступний інтерфейс ОС.

Правильна установка Windows 10 у Львові

Її переваги в наступному:

  • швидке завантаження. У середньому завантаження ОС Windows 10 займає близько 10 секунд;
  • безпека даних. Гарантія захисту інформації робить цю ОС дуже затребуваною для бізнесу;
  • Secure Boot, що запускається до завантаження Windows 10, гарантує додатковий захист від вірусів;
  • зручний і безкоштовний облік для зберігання даних OneDrive. Практичність використання цієї функції в тому, що даними, що зберігаються в хмарі, можна користуватися з будь-якого пристрою;
  • доступність Windows Store великим вибором додатків, програм та ігор;
  • одночасна робота в декількох програмах.

Самий кращий сервісний центр по установці Windows у Львові

Серед наших основних переваг перед іншими сервісними центрами в країні відзначимо в першу чергу, те, що “Технарі”- це велика мультибрендова національна мережа. Сервісні центри працюють у багатьох великих містах, обласних центрах і столиці України. На сьогодні більше 10 майстерень раді надати вам послуги, плюс ми розширюємо своє покриття, відкриваючи нові сервісні центри.

Ми використовуємо виключно оригінальну ліцензійну Windows.

Наші інженери по роботі з програмним забезпеченням, мають великий досвід і високу кваліфікацію, щоб надавати послуги в стислі терміни. Крім того, вони дають безкоштовні рекомендації всім, хто звернувся за допомогою в сервісні центри «Технарі» у Львові для установки Windows. Завдяки цим порадам, ваша техніка буде служити довгі роки!

В «Технарях» найвигідніші умови розстрочки. Отримайте послугу сьогодні, а платіть за неї частинами протягом 3х місяців без істотного навантаження на ваш бюджет! Також доступна оплата карткою, готівкою, банківським переказом. Все ще сумніваєтеся? Телефонуйте, наші компетентні менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання щодо встановлення Windows у Львові!

Вас також може зацікавити