Налаштування програм у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по налаштуванню комп'ютерної техніки в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість програмних робіт від 399 грн.
Виконуємо встановлення та налаштування програм, пропонуємо розстрочку на ремонт
Час встановлення від 45 хвилин.
Час проведення програмних рабіт складає від 45 хвилин до 2 днів в 90% випадків.
Гарантія 6 месяців.
Надаємо гарантію 6 месяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або відшкодуємо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Налаштування програм у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Налаштування програм у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Налаштування програм у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Налаштування програм у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Налаштування програм у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Налаштування програм у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Налаштування програм у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Встановлення операційної системи та програм "Пакет Мінімум" Розбиття жорсткого диска на декілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв і системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео і аудіо кодеків. 399
Встановлення операційної системи та програм "Пакет Максимум" Розбиття жорсткого диска на декілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв і системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео і аудіо кодеків. З резервним копіюванням даних з робочого жорсткого диска до 100 Гігабайт 499


Налаштування програм у Львові

Повільна робота, постійні повідомлення про помилки – це сигнали того, що операційна система комп'ютера працює некоректно. Неправильне налаштування програм, постійне виконання якихось непотрібних процесів, призводять до зниження ефективності роботи комп'ютера. Наші майстри в сервісному центрі «Технарі» усувають будь-які проблеми в роботі ОС комп'ютера і повертають йому швидку реакцію і продуктивність.

Наші послуги по налаштуванню програмного забезпечення включають в себе:

 • професійне налаштування Windows, яка допомагає збільшити швидкість роботи операційної системи комп'ютера;
 • встановлення надійної антивірусної програми;
 • профілактичні заходи, спрямовані на знищення комп'ютера від непотрібних файлів;
 • налаштування поштових програм для їх якісної роботи по сортуванню листів;
 • налаштування програми «антикрадій»;
 • установку і налаштування батьківського контролю, яка дозволить обмежити доступ до непотрібних програм, ігор і сайтів, визначити тимчасові рамки використання комп'ютера дитиною.

Наші інженери по роботі з програмним забезпеченням відновлять операційну систему комп'ютера після несправностей будь-якого характеру і складності.

«Технарі» також здійснюють:

 • послуги з налаштування спеціалізованого програмного забезпечення;
 • послуги з налаштування мережевого захисту;
 • встановлюють графічні і музичні редактори;
 • налаштування програм – архіваторів;
 • налаштування різноманітних програм з дистрибутивів клієнта;
 • встановлення та налаштування програм моніторингу;
 • налаштування перекладачів, словників, програм для розпізнавання тексту.

Кваліфікованим майстрам нашого сервісного центру «Технарі» у Львові по плечу будь-яка задача! Всі наші інженери мають сертифікати та досвід роботи з налаштуванням офісних програм та ПЗ будь-якої конфігурації та складності! При цьому ви отримуєте гарантію 6 місяців на всі наші послуги! Крім того, висока швидкість роботи наших фахівців при бездоганній якості, приємно здивує вас!

Щоб отримати безкоштовну консультацію по налаштуванню ПЗ у Львові зателефонуйте за телефонами нашого контакт – центру. Консультанти нашого контакт-центру дадуть відповідь на всі ваші запитання. Наші телефони: (098) 3-909-909, (063) 3-909-909 (050) 3-909-909 0-800-300-909. Ви також можете зв'язатися з менеджерами сервісного центру по налаштуванню З у Львові в чаті нашого сайту або в соцмережах.

Вас також може зацікавити