Заміна екрану телефону у Львові

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість заміни екрану від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна екрану телефону у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна екрану телефону у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна екрану телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна екрану телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна екрану телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна екрану телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна екрану телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Заміна сенсорного екрану Заміна сенсорного екрану (тачскрін, сенсорного скла) 450
Заміна екранного модуля Заміна екранного модуля (тачскрін + LCD/LED) 350
Заміна дисплея Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 600
Заміна дисплея Заміна дисплейного модуля в смартфоні зі скляною (металевою, пластиковою) задньою кришкою шляхом розклеювання 750
Заміна дисплея Заміна дисплейного модуля в смартфоні з AMOLED | OLED матрицею або на флагманських моделях смартфонів 980


Заміна екрану смартфону у Львові

Всі телефони мають схильність до поломок, особливо після механічних пошкоджень. Ремонт смартфону після падіння, найчастіше, включає в себе заміну екрану. Слід зауважити, що екраном може бути сенсорна скло, тачскрін, дисплей. Національна мережа сервісних центрів “Технарі” виконує заміну сенсора, заміну дисплею, заміну дисплейного модулю, ось уже не перший рік. Маєте розбите скло на смартфоні – завітайте до нас і отримайте свій гаджет як новий, вже за кілька днів!

Побився екран. Що потрібно міняти?

Для початку розглянемо, що можна розуміти під словом екран:

  • Сенсор – це плівка з двома осями координат на яку подається дуже невелика напруга, в момент, коли ви натискаєте на нього, ви стаєте провідником напруги і тим самим даєте визначити контролерові сенсору, де відбувся контакт. Як правило сенсор кріпиться на зворотну сторону захисного скла. В деяких випадках при пошкодженні скла, сенсор не працює частково або повністю.
  • Скло – елемент дизайну. Призначення має функція захисту та кріплення сенсору. Разом називається сенсорне скло.
  • Дисплей – це те, що формує зображення. Якщо зображення на смартфоні без спотворень і темних п’ятен – дисплей не потребує заміни. Але, в більшості смартфонів дорожчих за 1500 грн, дисплей міцно склеєний із сенсорним склом та потребує заміни всього дисплейного модулю.

Заміна дисплею чи сенсору у Львові – це справа “Технарів”!

Що ви отримаєте звернувшись до нас?

Ми переконані, що кожен власник смартфону з пошкодженим екраном хоче виконати ремонт телефону швидко, якісно та недорого. Ось які переваги ми можемо запропонувати нашим клієнтам:

  • Безкоштовне діагностування смартфону
  • Знижки, у разі надання двох і більше послуг
  • Оплата тільки тих послуг, що дали результат
  • Гарантійний термін на послуги і запчастини 6 місяців
  • Розрахунок багатьма способами, в т.ч. розстрочка
Вас також може зацікавити