Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові

Отримайте детальну
консультацію

Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту в Україні. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт ДБЖ будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту принтера складає від 2 днів
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт принтерів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт ДБЖ Заміна акумуляторної батареї джерела безперебійного живлення (без урахування вартості батареї) 260
Ремонт ДБЖ Калібрування джерела безперебійного живлення 420
Ремонт ДБЖ Ремонт системи живлення резервних ДБЖ 470
Ремонт ДБЖ Ремонт системи живлення лінійних ДБЖ до 1500 ВА 840
Ремонт ДБЖ Ремонт системи живлення лінійних ДБЖ від 1500 ВА 1310
Ремонт ДБЖ Ремонт системи живлення лінійних ДБЖ від 3500 ВА 2100


Джерела безперебійного живлення (ДБЖ або UPS) – це пристрої, з допомогою яких можна захистити техніку від раптового відключення електрики, стрибків напруги. Вони дозволяють завершити роботу за комп'ютером коректно, зберігши всю необхідну інформацію, що, безумовно, дуже зручно. Але в зв'язку з тим, що ДБЖ першим приймає на себе удар в будь-якій екстреній ситуації, вони схильні до поломок.

Ремонт джерел безперебійного живлення у Львові

Якщо вам необхідний ремонт джерел безперебійного живлення у Львові, радимо скористатися послугами сервісного центру «Технарі». Багато років на ринку ремонтних послуг наша мультибрендова національна мережа сервісних центрів здійснює в короткий термін якісний ремонт ДБЖ таких брендів: General Electric, MGE, Sven, PowerCom, APC, і інших виробників.

Інженери мережі «Технарі» мають великий досвід ремонту джерел безперебійного живлення будь-якої складності, в тому числі ремонту акумулятори та системи живлення. Не зволікайте, несіть свій пристрій UPS в сервісний центр по ремонту джерел безперебійного живлення у Львові, і ви переконаєтеся, що ми кращі на ринці даних послуг!

Вигідний ремонт безперебійників у Львові

Підприємствам, які уклали договір з нашим сервісним центром, ми надаємо:

  • безкоштовну діагностику промислових ДБЖ American Power Conversion та інших торгових марок;
  • персонального менеджера, який буде супроводжувати ваше замовлення на всіх етапах співробітництва;
  • якісний ремонт, виконаний сертифікованими інженерами на професійному обладнанні, яким укомплектовані всі сервісні центри мережі «Технарі»;
  • гарантію півроку на всі послуги і всі запчастини, використані під час робіт. Ми співпрацюємо з авторитетними виробниками і постачальниками комплектуючих, тому встановлюємо тільки оригінальні запчастини під час ремонту;
  • фіксовану вартість ремонту для великих підприємств;
  • можливість оплати послуг готівкою або на рахунок в банку. Підготуємо всю необхідну фінансову документацію для бухгалтерії підприємства.
  • Безкоштовні консультації від професіоналів з питань експлуатації та своєчасної профілактики техніки.

Звернувшись за допомогою в «Технарі», ви маєте справу з національною мультибрендовою мережею надійних сервісних центрів з відмінною репутацією. Ви обов'язково залишитеся задоволені якістю нашого обслуговування! Телефонуйте, і наші консультанти зорієнтують вас, якщо залишилися питання щодо ремонту UPS у Львові!

Вас також може зацікавити