Ремонт моніторів у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 470 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту монітора складає від 2 днів
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора з діагоналлю до 19" 470
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора 20"-22" 530
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора 23"-25" 630
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора з діагоналлю понад 26" 790
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі діагоналлю до 19" 530
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі 20"-22" 630
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі 23"-25" 840
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі діагоналлю понад 26" 1030
Відновлення панелей моніторів (TFT) Заміна ламп підсвічування панелі до 20" дюймів 950
Відновлення панелей моніторів (TFT) Заміна ламп підсвічування панелі від 21" дюймів 1580


Монітор є крихкою деталлю комп'ютера. Тому нерідкі випадки, коли він в дуже невідповідний момент виходить з ладу. Зіткнулися з тим, що на моніторі з'явилися крапки, смуги, артефакти або він зовсім не включається? Не впадайте у відчай, сервісний центр «Технарі» по ремонту моніторів у Львові до ваших послуг! 

Наші інженери накопичили великий досвід роботи з поломками моніторів Apple, Samsung, ViewSonic, чиним також ЖК монітори Philips, LG, Acer, AOC, Asus, Dell, Fujitsu, Sony, BenQ, Terra, iiyama.

Кращий сервісний центр по ремонту моніторів у Львові

Для надання послуг високої якості, всі сервісні центри мультибрендовой національної мережі «Технарі» оснащені професійним діагностичним і ремонтним обладнанням. Наші фахівці – інженери з технічною освітою, кваліфікацією та досвідом, в максимально короткому проміжку часу, від 45 хвилин до 5ти днів в залежності від поломки і моделі монітора, здійснюють ремонт.

Безкоштовна діагностика

Як тільки ви звернулися за допомогою в «Технарі» у Львові, пристрій, яке потребує ремонту, проходить безкоштовну діагностику. За її результатами ми інформуємо клієнта про поломки, їх причини, обсяги відновлювальних робіт та їх вартості. Тільки отримавши згоду замовника, наші інженери приступають до роботи.

Гарантія 6 місяців

На роботу майстрів і комплектуючі, використані в процесі відновлення працездатності техніки, мережа сервісних центрів «Технарі» у Львові дає обов'язкову гарантію 6 місяців. Ми закуповуємо запчастини тільки у сертифікованих виробників і постачальників, надійність яких підтверджена багаторічним співробітництвом з нашими сервісними центрами. Такий високий гарантійний термін відмінно демонструє наш грунтовний підхід до роботи!

Зручна оплата

Крім того, наші майстри по ремонту консультують власників моніторів щодо профілактичних заходів і правил експлуатації, щоб ви не стикалися з їх поломками довгі роки. Ціни на ремонт моніторів в нашій мережі виправдані найвищою якістю роботи. Оплату послуг можна здійснити карткою, готівкою, банківським переказом, а також ми пропонуємо розстрочку! Платите за ремонт частинами, а монітор справний отримуйте відразу!

Ремонтувати - дешевше, ніж купувати!

Переконайтеся, що якісний ремонт доступний за вартістю в мережі сервісних центрів «Технарі» у Львові. Приносьте несправний монітор, і ми повернемо йому робочий стан як можна швидше!

Відповіді на часті запитання
Вас також може зацікавити