Заміна відеокарти ноутбуку у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість заміни від 1050 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 300 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна відеокарти ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна відеокарти ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна відеокарти ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна відеокарти ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна відеокарти ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна відеокарти ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна відеокарти ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Заміна графічної логіки (відеочіп) Заміна мікросхеми інтегрованого відеоадаптера на системній платі 1450
Заміна системи логіки (південний/північний міст) Заміна мікросхеми системної логіки системної плати (чіпсету) 1450
Термоусадка з перекаткой контактних куль (Рэболинг) Демонтаж чіпа, видалення старих контактних куль з чіпа і системної плати, нанесення нових куль з послідуючим монтажем 1050

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Які ознаки виходу з ладу відеокарти?

Найчастіше відеокарта повідомляє про вихід з ладу наступними способами:

 • Зображення на екрані ділиться на декілька частин (картинка в картинці)
 • Зображення на екрані спотворюється артефактами
 • Операційна система завантажується тільки в безпечному режимі
 • Навпроти відеокарти в диспетчері пристроїв стоїть знак оклику
 • Ноутбук взагалі не вмикається

Що робити коли відеокарта вийшла з ладу?

У 99% звернень до нас ми проводимо заміну чіпу відеопроцесору на новий. На 1% припадають ноутбуки на які нових чіпів уже немає, в такому разі ми пропонуємо реанімувати старий чіп. Для того, щоб ваш ноутбук знову видавав коректне зображення – зверніться до нас. Ми докладемо максимум зусиль, щоб повернути робочий лептоп вам і зберегти ваші кошти на покупці нового!

Як відбувається ремонт відеокарти ноутбуку в Технарях?

Для початку ми діагностуємо весь пристрій. Це дозволяє визначити несправність і узгодити вартість та терміни ремонту до початку виконання клієнтом. Після узгодження на професійному обладнанні досвідчений інженер виконує заміну несправного чіпу. Коли ремонт закінчено, відбувається декілька-годинне тестування нового чіпу.

Обирайте нас! Наші переваги:

 • Безкоштовна діагностика
 • Гарантія 6 місяців
 • Оплата частинами
 • Розрахунок зручним способом
 • Найбільша мережа сервісних центрів в Україні
 • Сплачуйте тільки за результат
Вас також може зацікавити