Чистка ноутбуку у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість чистки ноутбука від 300 грн
Виконуємо профілактику від 45 хвилин
Час проведення чистки ноутбука складає 45 хвилин у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Чистка ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Чистка ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Чистка ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Чистка ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Чистка ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Чистка ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Чистка ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Апаратна профілактика Заміна термопасти, очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, мастило активної системи охолодження. 470
Апаратна профілактика ігрових ноутбуків Заміна термопасти, очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, мастило активної системи охолодження. 630
Програмна профілактика Видалення тимчасових файлів, чищення реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх\пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. Час проведення - вiд 2 годин 300


Чому ноутбук гріється?

В сучасних ноутбуках зосереджена немала обчислювальна потужність і хоча з кожним роком вона збільшується, питання нагріву не відходить на задній план. При виконанні інформаційних процесів основними творцями тепла є: центральний процесор, чіпи системної логіки, графічний процесор. Виробниками ноутбуків досягнуто максимальної ефективності систем охолодження для відводу тепла від найгарячіших комплектуючих ноутбуку.

Чому ноутбук забруднюється?

Система охолодження ноутбуку побудована наступним чином: тепло від кристалу чіпу передається через спеціальну термопровідну пасту або резинку на термотрубку, яка в свою чергу впритул підходить до вирізів у корпусі і в кінці має радіаторну структуру яку обдуває вентилятор. Це модель активної системі охолодження, вона є основною, що використовується в ноутбуках. В зв’язку з тим, що вентилятор практично завжди крутиться він затягує пил, шерсть, порохи в середину корпусу.

Чому ноутбуку потрібно робити профілактику?

Забруднення повітряних шляхів охолодження разом із втратою термопасти своїх характеристик у зв’язку з всиханням, призводить до перегріву, через який виходять з ладу ті самі компоненти, що відповідають за обчислювальну потужність. Таким чином виконуючи профілактику хоча б раз на рік, ви економите свої кошти!

Що входить в профілактику ноутбуку в Технарях?

  • Очищення всередині корпусу від пилу
  • Очищення вентилятору від пилу, змазування
  • Видалення старої та нанесення нової термопасти (терморезинки, пластини) на кристали чіпів системної логіки
  • Стрес-тест для перевірки виконаної роботи
Вас також може зацікавити