Заміна матриці ноутбуку у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт матриці ноутбука будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту матриці ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт матриці ноутбука, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна матриці ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна матриці ноутбуку у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна матриці ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна матриці ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна матриці ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна матриці ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна матриці ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Ремонт підсвічування дисплея Ремонт або заміна лампи підсвічування, LED підсвічування 580
Заміна матриці (екрану, дисплея, LCD) Демонтаж рамки і старого дисплея, установка нового дисплея 420
Заміна інвертора матриці Демонтаж несправного інвертора і установка нового 470
Заміна внутрішніх шлейфів Демонтаж несправного шлейфа та встановлення нового 420
Ремонт внутрішніх шлейфів Відновлення провідності та ізоляції шлейфу 500

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Заміна матриці ноутбуку у Львові

Матриця, або рідкокристалічний екран є одним із найважливіших вузлів ноутбуку. Більш ніж 90% відсотків інформації ми отримуємо з екрану. Однією із найрозповсюдженіших поломок матриці є механічні пошкодження через розбиття або забуті предмети на клавіатурі під час закривання кришки. Також часто матриця ноутбука страждає від надмірної кількості миючих засобів при чистці. Рештки рідини потрапляють у внутрішні вузли матриці та виводять її з ладу.

Як зберегти кошти при заміні матриці в Технарях?

Нерідко користувачі стикаються з неробочим екраном ноутбука. В деяких випадках можна уникнути заміни матриці:

  • Ремонт або заміна шлейфу матриці може допомогти коли зображення відсутнє, або спотворене.
  • Ремонт системи підсвічування матриці, як правило необхідний коли зображення на екрані є, але його не видно. Лікується це заміною інвертору або ламп підсвічування.

Чим ми керуємося при ремонті матриць ноутбуків у Львові

Перш за все робимо діагностику пристрою. Діагностики знадобиться для того, щоб виявити можливі дефекти і закласти їх вирішення у загальну вартість ремонту. Також за допомогою діагностики можна дізнатися про можливість встановлення нової матриці, що перевершує стару за характеристиками. Це може бути більша роздільна здатність, краща передача кольору, більша швидкість оновлення зображення.

Наші переваги:

  • Гарантійний термін. На виконані послуги 6 місяців, на встановлені запчастини не менше 180 днів.
  • Безкоштовна діагностика. Платіть тільки за послуги, що привели до результату!
  • Широкий вибір можливості оплати. Готівка, пластикова картка, розстрочка на декілька місяців, безготівковий розрахунок.
Вас також може зацікавити