Ремонт Xbox у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту Xbox у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт Xbox будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту Xbox складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт Xbox, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт Xbox у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт Xbox у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт Xbox у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт Xbox у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт Xbox у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт Xbox у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт Xbox у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт Xbox Відновлення або заміна HDMI роз'єму 680
Ремонт Xbox Заміна жорсткого диску 320
Ремонт Xbox Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу і при необхідності, змащування активної системи охолодження, заміна термопровідної пасти. Отримання рекомендацій по догляду за ігровою приставкою, а також інформування користувача при необхідності в заміні або ремонті апаратної частини.  580
Ремонт Xbox Апаратна профілактика зі скальпуванням процесора  530
Ремонт Xbox Очищення консолі від пролитої рідини  530
Ремонт Xbox Ремонт або заміна системи охолодження 470
Ремонт Xbox Ремонт або заміна центрального процесора (CPU) або графічного процесора (видеочіп) 1000
Ремонт Xbox Ремонт системи живлення 630
Ремонт Xbox Ремонт внутрішнього блоку живлення 630
Ремонт Xbox Ремонт зовнішнього блоку живлення 260
Ремонт Xbox Відновлення/заміна внутрішніх шлейфів, кнопок, роз'ємів 370
Ремонт Xbox Відновлення програмної частини 470

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Коли ваша улюблена консоль іксбокс виходить з ладу, вам потрібен сервісний центр xbox. Національна мережа сервісних центрів «Технарі» впродовж тривалого терміну займається ремонтом XBOX у Львові. Якщо ваша ігрова приставка від Microsoft вийшла з ладу – не біда, нашим першочерговим завданням буде її відновлення у найкоротші терміни та з вигодами до 50%. Для того, щоб знову насолоджуватися грою на своїй XBOX, вам достатньо звернутися в найближчий сервісний центр «Технарі», або зателефонувати до нашого контакт-центру.

Безкоштовна діагностика Xbox

Звичайно, вас цікавить вартість ремонту xbox, але так як кожен випадок ремонту є індивідуальним, до того є по телефону встановити несправність складно і майже неможливо. Саме тому, після прийому приставки в ремонт ми виконуємо безкоштовну діагностику. Після виявлення несправностей ми узгоджуємо з вами вартість та терміни ремонту. Навіть, якщо ви відмовитесь від ремонту, або ремонт буде недоцільним ви не сплачуєте діагностику.

Термін гарантійних зобов’язань 6 місяців

Працюючи з найкращими постачальниками запчастин та на професійному обладнанні, ми можемо надавати послуги з ремонту xbox найвищої якості. Окрім цього, ремонт та діагностику виконують кваліфіковані інженери з профільною освітою та досвідом роботи. Це дозволяє надавати вам 6 місяців гарантії на будь який ремонт іксбоксу. Раптом, якщо після ремонту поломка повернеться, ми це виправимо безкоштовно, або повернемо вам 100% вартості ремонту!

XBOX, що ремонтують «Технарі»

Перелік консолей, що успішно ремонтуються в нашій мережі сервісних центрів:

 • Xbox 360 Arcade
 • Xbox 360 Pro
 • Xbox 360 Elite
 • Xbox 360 Slim
 • Xbox 360 E
 • Xbox One

Топ 5 несправностей XBOX

Провівши аналіз відремонтованих консолей, приводимо перелік найчастіших поломок та способів їх виправлення:

 • Xbox нагрівається - профілактика та чистка системи охолодження
 • Xbox гальмує, кількість кадрів на секунду падає - профілактика та чистка системи охолодження
 • Xbox не вмикається – ремонт системи живлення
 • Xbox не виводить зображення – заміна HDMI роз’єму
 • Xbox не бачить джойстики, маніпулятори – оновлення мікропрограми джойстика.

Звертаємо вашу увагу, що роботи з встановлення чи відновлення програмного забезпечення в мережі сервісних центрів «Технарі» не виконуються.

Вас також може зацікавити