Ремонт комп'ютерів у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту комп'ютерів. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 100 грн.
Виконуємо ремонт комп'ютерів будь-якої складності, пропонуючи розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комп'ютера становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комп'ютерів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт комп'ютерів у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт комп'ютерів у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт комп'ютерів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт комп'ютерів у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт комп'ютерів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт комп'ютерів у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт комп'ютерів у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Налаштування BIOS Усунення недоліків налаштування базової системи вводу / виводу (BIOS). 100
Установка, ремонт, заміна пристроїв в системних блоках Оновлення BIOS 250
Установка, ремонт, заміна пристроїв в системних блоках Прошивка BIOS на програматорі 450
Модернізація системного блоку «Експерт» Встановлення або заміна материнської плати, корпусу, роз'ємів 450
Профілактика апаратної частини (Базова) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та системи охолодження блоку живлення, заміна термопасти процесора, змащування активної системи охолодження (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 450
Профілактика апаратної частини (Стандарт) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та системи охолодження блоку живлення, заміна термопасти процесора, мастило активної системи охолодження, заміна термо-прокладок відеокарти, очищення від пилу системи охолодження відеокарти, змащування системи охолодження відеокарти (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 550
Профілактика апаратної частини (Експерт) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, заміна термопасти процесора, мастило активної системи охолодження, заміна термо-прокладок відеокарти, очищення від пилу системи охолодження відеокарти, мастило активної системи охолодження відеокарти. Очищення від пилу системи охолодження блоку живлення, змащення активної системи охолодження блоку живлення, а так само додаткових систем охолодження (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 650
Програмна профілактика Видалення тимчасових файлів, чищення реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх\пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. Час проведення - вiд 2 годин 300
Ремонт відеокарти Ремонт системи живлення відеокарти, прошивка BIOS відеокарти 350
Ремонт блоку живлення Профілактика блоку живлення (чистка від пилу, змащування системи охолодження, відновлення пропайка силових елементів схеми, діагностика стану конденсаторів з можливою заміною до 2-х елементів) 400
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю до 600W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
450
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю від 601W до 850W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
550
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю понад 850W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
1150
Ремонт блоку живлення Ремонт спеціалізованого блоку живлення договірна
Ремонт материнської плати «Базовий» Ремонт роз'ємів (пропай доріжок) 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 500
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 600
Збірка системного блоку Збірка системного блоку 350
Збірка системного блоку Термоусадка з перекаткою контактних куль (Реболлінг) 750

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Ремонт комп'ютерів у Львові

Комп'ютер - невід'ємна частина життя сучасної людини. Він став незамінним помічником у роботі, навчанні. Тому будь-яка несправність стає проблемою, яку потрібно терміново вирішувати. Довіряти ремонт комп'ютера можна тільки професіоналам, оскільки нерідкі випадки некваліфікованого ремонту. Фахівці сервісного центру «Технарі» у Львові, готові виконати ремонт комп'ютера якісно і в максимально короткі терміни. Якщо поломка комп'ютера застала вас зненацька, радимо негайно скористатися нашою допомогою!

Ми багато років ремонтуємо комп'ютери Acer, Asus, Lenovo, Dell, Apple, Compaq, Gigabyte, а також Packard Bell, Impression та інші.

Для отримання послуги ремонту комп'ютерів необхідно:

  • Здати комп'ютер на безкоштовну діагностику в наш сервісний центр по ремонту комп'ютерів у Львові. Вона дозволить визначити обсяг робіт з відновлення працездатності комп'ютера, також окреслити терміни і вартість такого ремонту.
  • Бути на зв'язку. За результатами діагностики з вами зв'яжеться менеджер. Він повідомить інформацію щодо ціни та терміну ремонту комп'ютера у Львові. Менеджер також повідомить вам про закінчення робіт і запросить забрати техніку в наш пункт.
  • Забрати свій справний комп'ютер і оплатити наші послуги будь-яким зручним способом: готівкою,карткою, банківським переказом або скористатися безвідсотковю розстрочкою.

Чому варто вибрати саме сервісний центр «Технарі» у Львові?

  • «Технарі» - велика мультибрендова національна мережа з сервісними центрами у великих містах країни. Ми щодня розширюємо свою мережу і ради надавати якісні послуги з ремонту комп'ютерів у Львові!
  • У нашій мережі діє гарантія 6 місяців на всі послуги і деталі, які необхідно замінити в ході ремонту. Якщо ви виявите які - небудь дефекти в роботі комп'ютера після ремонту, ми усунемо їх безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту, якщо усунути неполадки неможливо!
  • Всі фахівці нашої мережі мають сертифікат, високу кваліфікацію, великий досвід і працюють на сучасному обладнанні. Це дозволяє проводити ремонт швидко – терміном до 5 днів, і якісно!

Наші послуги доступні за ціною і висококласний сервіс змусить вас приємно здивуватися! Не поспішайте купувати новий комп'ютер, інженерам сервісного центру «Технарі» у Львові по плечу будь-яка поломка! Звертайтеся в «Технарі» і ви зможете переконатися на власному досвіді, що ремонт комп'ютерів в нашому сервісному центрі – це швидко, просто і доступно! Економте з “Технарями”!

Вас також може зацікавити