Ремонт материнської плати у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту комп'ютерів. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від  350 грн.
Виконуємо ремонт материнської плати будь-якої складності, пропонуючи розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження материнської плати становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт материнської плати, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт материнської плати у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт материнської плати у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт материнської плати у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт материнської плати у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт материнської плати у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт материнської плати у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт материнської плати у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт материнської плати «Базовий» Ремонт роз'ємів (пропай доріжок) 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 500
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 600

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Ремонт материнської плати у Львові

Поломка материнської плати виводить з ладу комп'ютер, оскільки материнська плата – це основна платформа для мікросхем і елементів пристрою. Якщо ви стоїте перед вибором, купувати новий комп'ютер, або скористатися послугами з ремонту материнської плати, ми радимо другий варіант. Ремонт обходиться набагато дешевше, крім того, він дозволить вам продовжувати роботу зі своїм звичним комп'ютером. «Технарі» - мережа сервісних центрів по ремонту материнської плати, пропонують свої послуги швидкого ремонту материнської плати у Львові та інших великих містах України. 

Тільки якщо ремонт материнської плати неможливий, ми пропонуємо її замінити. У всіх інших випадках ми прагнемо заощадити ваші кошти. Інженери сервісного центру «Технарі» у Львові, володіють всіма необхідними знаннями і досвідом, щоб швидко і якісно повернути працездатність материнської плати комп'ютера в таких випадках як: здуття конденсаторів, несправність BIOS, перегрів північного і південного мостів, вихід з ладу USB портів.

З цими та іншими проблемами, легко і швидко справляються наші висококваліфіковані майстри. У кожного з них є профільну освіту та великий досвід роботи. Крім того, сервісні центри «Технарі» оснащені за останнім словом техніки сучасним інструментарієм і надійним ремонтним обладнанням. Впевнено перекладайте ваші проблеми на наші плечі, адже ми дійсно любимо свою роботу!

Наші переваги ремонту материнської плати  у Львові:

  • безкоштовна діагностика, за результатами якої з клієнтом обговорюється кожен нюанс щодо майбутнього ремонту, його строків та вартості;
  • ми використовуємо для ремонту тільки запчастини та комплектуючі від сертифікованих виробників. Більшість деталей є у нас в наявності, але якщо необхідно міняти материнську плату, то ми робимо замовлення у її виробника;
  • ремонт здійснюють наші досвідчені фахівці в максимально стислі терміни. Як правило, ремонт займає до 5 днів;
  • після ремонту вся техніка тестується на предмет стабільності в роботі;
  • ми надаємо гарантію на півроку на послуги та запасні частини, необхідні для ремонту;
  • оплата наших послуг можлива будь-яким зручним способом;
  • ви також можете скористатися послугою розстрочки. Для цього необхідно відкрити в карту Приватбанку «Універсальна», сплатити з її допомогою першу частину ремонту, а сума, що залишилася буде зніматися з вашої картки протягом наступних 2-х місяців.

Хочемо попередити, що в роботу і на діагностику ми приймаємо комплектуючі в зборі з системним блоком. Це дозволить уникнути поломок при самостійному розбиранні, а також заощадить ваш час, адже не буде потреби приносити комплектуючі поштучно. І таким чином ми можемо виключити дефекти, викликані іншими комплектуючими.

Звертайтеся в «Технарі» у Львові для ремонту материнської плати комп'ютера, і переконайтеся в тому, що нас не дарма рекомендують як кращий сервіс країни! Фахівці нашого сервісного центру – справжні професіонали своєї справи!

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання тп розбирання ПК.
Вас також може зацікавити