Ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові

Отримайте детальну
консультацію


Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт блоку живлення Заміна компонентів, контролерів, силових ключів 350
Ремонт відеокарти Ремонт системи живлення відеокарти, прошивка BIOS відеокарти 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 350
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 400

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Інженери сервісного центру «Технарі» у Львові надають послуги ремонту комплектуючих будь-якої складності.

Ремонт комплектуючих у Львові

Основною причиною поломки комплектуючих комп'ютера є перегрів та неправильна експлуатація. Уникнути таких ситуацій дозволять своєчасні профілактичні заходи. Профілактичні роботи необхідно проводити не рідше, ніж раз на рік. Тоді ваш комп'ютер прослужить вірою і правдою довгі роки.

Ремонт жорстких дисків у Львові

Частими причинами несправності жорсткого диска бувають інтенсивне тривале використання і механічне пошкодження двигуна або магнітних головок, пластин диска внаслідок ударів, падіння. Крім того небезпечний перегрів.

Під ремонтом жорсткого диска ми маємо на увазі відновлення втрачених даних і їх перенесення на новий жорсткий диск. Це досить складна процедура. Позитивний результат можливий при дотриманні ряду умов: наявність програмного забезпечення, великого досвіду і знань у фахівців, які беруться за даний вид робіт. Наші майстри мають у своєму розпорядженні увесь необхідний інструментарій та величезний досвід, тому ми гарантуємо, що дані роботи будуть виконані якісно і в максимально стислі терміни. Не намагайтеся відновлювати сам жорсткий диск - зберігати інформацію на такому диску буде небезпечно. Тому радимо скористатися послугою відновлення і переносу даних в мережі сервісних центрів «Технарі» у Львові!

Ремонт материнської плати у Львові

Заміну північного і південного мостів, відновлення доріжок, перепайку ланцюгів живлення, роз'ємів, слотів, необхідно здійснювати тільки в сервісному центрі, оснащеним надійним ремонтним інструментарієм. Майстри сервісного центру «Технарі» у Львові – це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом робіт по ремонту материнської плати. Завдяки наявності сучасного обладнання ремонт материнської плати у Львові не займе багато часу. Приблизну вартість робіт можна уточнити у наших консультантів. Вона буде залежати від складності.

Ремонт відеокарт у Львові

Внаслідок перегріву відеокарти, можливого здуття і підтікання конденсаторів, які в свою чергу призводять до дисфункції стабілізаторів живлення і пам'яті. Ремонтні роботи направлені в даному випадку на видалення конденсатора, очищення гнізда і встановлення нового. Таким чином, відеокарту комп'ютера можна відновити навіть після перегріву.

Але коли має місце несправність відеочіпа, доцільніше проводити повну заміну відеокарти.

Ремонт блоку живлення у Львові

Найбільш типовою поломкою блоку живлення є несправність високовольтного фільтра, мікросхем ШІМ - контролера, випрямлячів. Після безкоштовної діагностики та виявлення проблем та їх причин, інженери сервісного центру «Технарі» у Львові проведуть ремонт блоку живлення якісно і швидко.

Ремонт системи охолодження у Львові

В результаті засмічення, несвоєчасної чищення, можливий перегрів і вихід з ладу системи охолодження комп'ютера. Що в свою чергу може стати причиною більш серйозних поломок. Відновлення або заміна таких, що вийшли з ладу елементів та чистка системи охолодження, допоможуть повернути працездатність комп'ютера. Уточнити вартість ремонту комплектуючих комп'ютерів у Львові можна за телефонами гарячої лінії (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909. Вони діють на території всієї країни.

Умови ремонту комплектуючих

Якщо ви самостійно не можете визначити причину і характер поломки, радимо негайно звернутися в сервісний центр «Технарі» у Львові для безкоштовної діагностики. За її результатами з вами зв'яжеться менеджер нашого центру і погоджує терміни, обсяги і вартість відновлювальних робіт. 

Зверніть увагу, що в ремонт ми приймаємо комплектуючі з системним блоком в зборі. Це викликано тим, що іноді поломки системного блоку можуть бути викликані несправністю інших комплектуючих. Наприклад, поломка материнської плати, блоку живлення або відеокарти можуть бути причиною того, що система не починає роботу. Також це дозволить заощадити час, адже здійснювати доставку комплектуючих поштучно вкрай незручно. Крім того, нерідкі випадки поломок під час самостійної розбирання. Фахівці нашого сервісного центру мають великий досвід в складанні і розбиранні комп'ютерів, тому варіанти таких ушкоджень виключені.

Звертайтесь у сервісний центр «Технарі», якщо вам необхідний якісний та швидкий ремонт комплектуючих комп'ютера у Львові. На всі послуги і запчастини, використані в ході відновлювальних робіт, ми даємо гарантію 6 місяців, оскільки впевнені у своєму сервісі!

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання тп розбирання ПК.
Вас також може зацікавити