Ремонт жорсткого диску у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 370 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт жорсткого диску у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт жорсткого диску у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт жорсткого диску у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт жорсткого диску у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт жорсткого диску у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт жорсткого диску у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт жорсткого диску у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт зовнішнього накрпичувача Ремонт роз'єму синхронізації 370
Ремонт зовнішнього накрпичувача Ремонт контролеру 420

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Відновлення жорстких дисків у Львові

При раптовій поломці жорсткого диска, користувачі стикаються з масою проблем. Адже втратити важливу інформацію, необхідну для роботи або навчання, накопичену протягом багатьох років, значить паралізувати свою повноцінну роботу. У повсякденному житті (при збереженні фото, завантаження фільмів, книг та іншої інформації) також не обійтися без справного HDD.

Сервісний центр з відновлення жорсткого диска у Львові «Технарі», якісно і швидко проводить весь спектр необхідних заходів, спрямованих на збереження важливої інформації.

Характерні ознаки проблем з жорстким диском:

  • завантаження системи проходить дуже повільно;
  • неможливо завантажити необхідну інформацію;
  • комп'ютер не розпізнає системний жорсткий диск.

При цих проблемах необхідно переконатися, що виключена поломка портів комп'ютера. Якщо при встановленні жорсткого диска на інший комп'ютер або в інший порт, проблеми зберігаються, необхідно скористатися послугами фахівців сервісного центру «Технарі». Після безкоштовної діагностики ми надамо всю інформацію про поломку і про можливі наслідки.

Якщо в результаті зносу чи іншої причини диск виходить з ладу, ми пропонуємо заміну внутрішнього жорсткого диска у Львові. Наш сервісний центр пропонує кілька альтернатив:

  • заміну жорсткого диска від виробника з гарантією від 12 місяців;
  • установку самостійно придбаного клієнтом жорсткого диска;
  • відновлення вінчестера.

З досвіду можемо сказати, що найбільш правильним варіантом є перший. Встановлений нашими інженерами жорсткий диск від виробника, буде безперебійно працювати протягом тривалого часу. Незважаючи на те, що такий варіант більш витратний, ми можемо відзначити його як найбільш надійний.

Ремонт зовнішнього жорсткого диска в «Технарях»

При поломці зовнішнього жорсткого диска необхідно якомога швидше вдатися за допомогою до наших майстрів. Звернувшись в сервісний центр «Технарі» у Львові ви гарантовано отримуєте не тільки безкоштовну діагностику, але і швидкий ремонт жорсткого диска, а також відновлення даних, у разі необхідності. Після ремонту обов'язково виконується тестування пристрою.

Якщо є потреба у програмному ремонті жорсткого диска HDD, наші фахівці швидко і якісно збережуть ваші дані і виконають зміни файлової системи диска. Всі види послуг з відновлення жорсткого диска у Львові доступні за ціною і займають мінімум часу.

Наші головні переваги:

«Технарі» - велика національна мультибрендова мережа, в якій працюють справжні професіонали своєї справи. Більше 10 сервісних центрів нашої мережі відкриті у великих містах і столиці країни. Всі вони оснащені сучасним ремонтним та діагностичним обладнанням. 

Ми надаємо гарантію 6 місяців на всі послуги і запчастини, використані для ремонту в нашій мережі. Ми впевнені в якості своїх послуг, тому можемо дозволити собі такий тривалий гарантійний термін, який вище, ніж у конкурентів на ринку. Ви можете сплатити наші послуги частинами. Ми пропонуємо розстрочку терміном до 3 місяців без комісії. А також можливість оплати карткою, банківським переказом, готівкою. 

Вибирайте сервісний центр «Технарі» у Львові для відновлення жорстких дисків і захисту вашої інформації і ми зробимо все, щоб ви якомога швидше змогли знову використовувати свій HDD.


Вас також може зацікавити