Ремонт фотоапаратів у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 550 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів будь-якої складності
Термін ремонту 
Час ремонту фотоапарата складає  

від 2 до 5 днів в 90% звернень 

Експрес діагностика техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Відновлення механічних пошкоджень (шторки, барабани) 500
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Відновлення шлейфу 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Модульний ремонт без урахування запчастин: заміна дефектного модуля живлення, спалах, фокусування) 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Профілактичні роботи: чищення контактних з'єднань і шлейфів (видалення пилу, піску) 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Розбирання і чищення механічних вузлів об'єктива (видалення пилу, піску) 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Ремонт механічних пошкоджень корпусу 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Ремонт системної плати: заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 530
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Чистка від попадання рідини 680
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Відновлення шлейфу 630
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Модульний ремонт без урахування запчастин: заміна дефектного модуля (живлення, спалах, фокусування) 1210
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Профілактичні роботи: чищення контактних з'єднань і шлейфів (видалення пилу, піску) 580
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Ремонт механічних пошкоджень корпусу 630
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Ремонт об'єктива без урахування вартості запчастин 680
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Ремонт системної плати: заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 890
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Чистка матриці: видалення пилу, слідів 580
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Чистка від попадання рідини 680

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Не дивлячись на широке розповсюдження смартфонів з камерами, фотоапаратами користується велика кількість людей. Фотоапарати бувають різні: від початкових «мильниць» до професійних «дзеркалок» зі змінною оптикою. Як і інша техніка фотоапарати не застраховані від несправностей, ми виконуємо ремонт фотоапаратів у Львові таких виробників:

 • Canon
 • Nikon
 • Kodak
 • Samsung
 • Pentax
 • Leica
 • LG
 • Olympus
 • Sony
 • Panasonic
 • Fujifilm
 • Casio

Маючи фотоапарат іншого виробника зателефонуйте в наш контакт-центр для консультації. Звертаємо вашу увагу, що ми не проводимо діагностику чи ремонт плівкових фотоапаратів.

Безкоштовна діагностика фотоапарату у Львові

Більшість несправностей фотоапаратів є типовими: це механічні пошкодження після падіння, заклинювання об’єктиву, потрапляння рідини в корпус. Всі ці поломки виправляють наші досвідчені інженери. Але інколи трапляється так, що у фотоапараті є приховані несправності. Для того, щоб їх виявити ми проводимо діагностику. Вона дозволяє заздалегідь, до початку ремонту скласти вартість ремонту.

Гарантія якісного ремонту у Львові

На ринку сервісних послуг ми працюємо з 2009 року. За цей час ми зібрали команду професіоналів: інженери, менеджери, постачальники. Ми встановлюємо лише нові запчастини, а після ремонту повертаємо клієнтові несправні деталі, що були замінені. Будьте певні, що ваша техніка буде працювати добре після ремонту, адже гарантія на послуги та запчастини складе 6 місяців. Якщо, впродовж гарантійного терміну виявиться неякісна деталь, або недбалий – ми виправимо це безкоштовно, або повернемо вам 100% коштів за ремонт.

Де нас знайти?

Наша мережа сервісних центів «Технарі» постійно збільшується. Щоб дізнатися детальне місцерозташування, орієнтири, години роботи зателефонуйте до нашого контакт-центру за телефонами (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909, або напишіть нам на сайті. Чекаємо на вас!

Вас також може зацікавити