Ремонт навушників у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
На даний момент Навушники не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту навушників в Україні. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт навушників будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту навушників складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт навушників, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт навушників у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт навушників у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт навушників у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт навушників у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт навушників у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт навушників у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт навушників у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт дротяних навушників Заміна штекера (jack) 300
Ремонт дротяних навушників Заміна шнура в сборі 300
Ремонт дротяних навушників Заміна динаміків 350
Ремонт дротяних навушників Ремонт механіки корпусу навушників 300
Ремонт дротяних навушників Ремонт шнура навушників 300
Ремонт дротяних навушників Заміна міжвушного кабеля 350
Ремонт дротяних навушників Перезбірка навушників (складна) 250
Ремонт бездротових навушників Заміна динаміків 350
Ремонт бездротових навушників Ремонт механіки корпусу 350
Ремонт бездротових навушників Ремонт приймача/передавача 450
Ремонт бездротових навушників Ремонт системи живлення 400
Ремонт бездротових навушників Заміна міжвушного кабеля 350
Ремонт бездротових навушників Перезбірка навушників (складна) 250


З допомогою фахівців сервісного центру «Технарі» - це швидко, просто і недорого! Ми – кращі на ринку ремонтних послуг. Судіть самі! Мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі» налічує більше 10 сучасних центрів по всій країні. Ми розширюємося і відкриваємо свої майстерні у великих містах і столиці України, і, протягом всього періоду роботи, надаємо послуги з ремонту будь-якої складності!

Ремонт навушників у Львові

Діагностика поломок в нашій мережі безкоштовна! За її результатами ми інформуємо клієнта про вартість робіт і їх терміни. Наші сервісні центри укомплектовані надійним і сучасним діагностичним обладнанням та інструментами, що дозволяє надавати послуги швидко та якісно!

Наш колектив – це команда професіоналів, які не тільки мають профільну освіту, сертифікати, досвід роботи і високу кваліфікацію, але і люблять свою роботу, і знають про якісний сервіс все! Інженери – технарі здійснюють якісний ремонт навушників, а також штекерів навушників у Львові, використовуючи лише оригінальні запчастини. Необхідна модифікація навушників? В цьому теж допоможуть наші майстри.

Після ремонту вся техніка тестується, і «Технарі» обов'язково дають гарантію 6 місяців на роботу і замінені під час ремонту деталі. Це вище, ніж у наших конкурентів, оскільки ми хочемо продемонструвати, що несемо відповідальність за свої послуги. Наші співробітники дають рекомендації щодо правил експлуатації техніки безкоштовно. Прислухайтеся до їхніх порад, і ви зможете насолоджуватися безперебійною роботою пристрою впродовж тривалого часу. Вони розкажуть про основні відмінності кутових і прямих штекерів, спірального або прямого проводу. Вибір тільки за вами!

Оплата послуг можлива карткою, готівкою, переказом на розрахунковий рахунок, а також в сервісному центрі «Технарі» у Львові можна скористатися розстрочкою. Отримайте справний пристрій вже сьогодні, а оплату вартості його ремонту вносите протягом 3х місяців! Ми добре знаємо, що таке якісний звук, тому зробимо все, щоб ваші навушники працювали в повну силу. 

Які навушники підлягають ремонту?

Ми успішно ремонтуємо навушники таких брендів:

  • Apple EarPods;
  • Koss;
  • Akg;
  • Sennheiser;
  • Monster Beat (Monsterbeat by Dre)
  • Sony і інших виробників.

    Поверніть своїм навушникам ідеальне звучання з «Технарями»! Приносьте їх у наш сервісний центр по ремонту навушників у Львові, і ви переконаєтеся, що навіть після ремонту можна насолоджуватися прекрасним звуком!

  • Вас також може зацікавити