Ремонт акустичних систем у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту аудіотехніки в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 400 грн.
Виконуємо ремонт аудіотехніки будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час лагодження аудіотехніки складає від 2 днів до 10 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт аудіотехніки, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт акустичних систем у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт акустичних систем у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт акустичних систем у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт акустичних систем у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт акустичних систем у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт акустичних систем у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт акустичних систем у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт акустичної системи Заміна динаміка акустики 450
Ремонт акустичної системи Заміна мережевого кабелю 400
Ремонт акустичної системи Ремонт домашнього кінотеатру \ системи Караоке \ музичного центру 800
Ремонт акустичної системи Ремонт домашнього кінотеатру \ системи Караоке \ музичного центра\ ланцюги живлення 1000
Ремонт акустичної системи Ремонт домашнього кінотеатру \ системи Караоке \ музичного центра\ ремонт підсилювача 1400
Ремонт акустичної системи Ремонт/заміна роз'єму акустики 400
Ремонт акустичної системи Ремонт динаміка акустики 500
Ремонт акустичної системи Ремонт системи живлення акустики 650
Ремонт акустичної системи Ремонт материнської плати 800
Ремонт акустичної системи Ремонт активної акустичної системи 850
Ремонт акустичної системи Ремонт активної акустичної системи (сабвуфер) 850
Ремонт акустичної системи Ремонт цифрових / Wi-Fi / Bluetooth систем / переносних автомагнітол 1000


Мультибрендова мережа сервісних центрів «Технарі» рада надати своїм клієнтам послуги з ремонту акустичних систем у Львові! Наш основний принцип роботи - якість і доступність! Переконайтеся в цьому, звернувшись за кваліфікованою допомогою наших інженерів.

Найбільш часто зустрічаються поломки акустичних систем, з якими ми маємо справу:

  • перегрів і вихід з ладу блоку живлення;
  • проблеми в роботі мікросхеми підсилювача;
  • несправності динаміків, колонок, сабвуферів;
  • поломки регуляторів гучності і частот.

Найкращий ремонт акустичної системи у Львові

З цими та іншими поломками будь-якої складності, негайно звертайтеся в сервісний центр по ремонту акустичних систем у Львові «Технарі»! Ви сумніваєтеся, що наш сервіс кращий на ринку даних послуг? Приносьте свою апаратуру в пункти прийому «Технарі» і отримаєте:

  • Безкоштовну діагностику обладнання, в ході якої виявляються приховані поломки, встановлюються терміни і вартість робіт.
  • Інформування та персонального менеджера. Наші фахівці приступлять до роботи тільки після узгодження всіх нюансів ремонту з замовником.
  • Якісний ремонт, здійснюваний інженерами високої кваліфікації на новітньому ремонтному обладнанні. На складах нашого сервісного центру величезний вибір запчастин і комплектуючих. Ми намагаємося відремонтувати вийшовші з ладу деталі аудіотехніки, і тільки у разі, коли такий ремонт неможливий або недоцільний, проводимо їх заміну. Ми закуповуємо тільки оригінальні комплектуючі.
  • Гарантію на послуги - 6 місяців, і на деталі протягом 1 року. Такий тривалий термін говорить про те, що ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи.
  • Фіксовану вартість ремонту. Оплату послуг нашого сервісного центру можна проводити готівкою або безготівковим розрахунком. Для підприємств пропонуємо оплату на рахунок юридичної особи з ПДВ або без нього.
  • Безкоштовні консультації з питань догляду та експлуатації техніки, які допомагають продовжити термін її служби.

Ми цінуємо кожного клієнта, гарантуючи індивідуальний підхід і найкращі умови співпраці! Переконайтеся в цьому, приносьте несправні акустичні системи в пункти прийому сервісних центрів «Технарі», і ми повернемо їм працездатність у самий короткий період!

Для уточнення будь-якої інформації щодо нашої роботи, просимо зв'язатися з менеджерами сервісного центру «Технарі» у Львові в чаті сайту, у соцмережах, письмово через e-mail або в телефонному режимі! Ми щиро раді прийти на допомогу!

Вас також може зацікавити