Ремонт побутової техніки у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту побутової техніки в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 470 грн.
Виконуємо ремонт побутової техніки будь-якої складності
Термін ремонту
Час ремонту побутової техніки складає від 2 до 7 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної і дрібно побутової техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт побутової техніки, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт побутової техніки у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт побутової техніки у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт побутової техніки у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт побутової техніки у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт побутової техніки у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт побутової техніки у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт побутової техніки у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт побутової техніки Заміна вилки живлення в побутових електроприладах 470


Сервісні центри мультибрендовой національної мережі «Технарі» у Львові, пропонують найвигідніші умови ремонту побутової техніки як підприємствам, так і приватним користувачам.

Ремонт побутової техніки для приватних клієнтів в мережі сервісних центрів «Технарі» має такі переваги:

  • Безкоштовна діагностика. Повна і досконала діагностика, за результатами якої ми складаємо калькуляцію ремонту, позначаємо його терміни та обсяги.
  • Висококласний сервіс. Всі інженери нашого сервісного центру професіонали своєї справи, знання і досвід яких підтверджені відповідними сертифікатами. А всі наші центри оснащені за останнім словом техніки – надійним і сучасним обладнанням та інструментарієм, що дозволяє надавати послуги в стислі терміни.
  • Оригінальні запчастини. Ми закуповуємо комплектуючі у авторитетних виробників і постачальників.
  • Гарантії. На всі послуги, які надають «Технарі», і всі запчастини, які використовуються при усуненні несправностей побутової техніки, ми даємо гарантію 6 місяців!
  • Доступні ціни. Ви можете скористатися послугою оплати по частинах. Наша розстрочка, терміном до 3-х місяців, без комісії та переплати, вигідна у випадку невеликого бюджету замовника.

Також пропонуємо вигідну співпрацю з ремонту побутової техніки для підприємств!

Укладайте договори на ремонт побутової техніки у Львові для бізнесу, і ви отримаєте:

  • доскональну безкоштовну діагностику побутової техніки;
  • за вашим підприємством буде закріплений персональний менеджер, який буде інформувати вас про хід ремонту, його обсяги і терміни, а також відповідати на всі питання, що виникають в процесі роботи;
  • якісний ремонт, здійснюваний високопрофесійними фахівцями в оснащених ремонтних цехах і з використанням фірмових запчастин і комплектуючих;
  • оплату рахунків з урахуванням ПДВ та без нього;
  • безкоштовні консультації щодо профілактики та правил експлуатації техніки, безкоштовний супровід замовлення на всіх етапах співпраці.

Ми впевнені, що наш сервіс дійсно найкращий у Львові, тому пропонуємо бізнесменам широкий перелік послуг по ремонту побутової техніки будь-якої складності.

Ми успішно проводимо:

Довірте свою побутову техніку одній юридичній особі – сервісного центру «Технарі» у Львові! Поповніть ряди підприємств, які давно переконалися на власному досвіді в перевагах нашої роботи. Економте з «Технарями», як це роблять відомі мережі живлення, підприємства і установи! Ви завжди отримаєте підвищену гарантію 6 місяців і висококласний сервіс!

Вас також може зацікавити