Ремонт телефонів Sony у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів Sony в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів Sony будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону Sony від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона Sony, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телефонів Sony у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телефонів Sony у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телефонів Sony у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телефонів Sony у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телефонів Sony у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телефонів Sony у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телефонів Sony у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт телефонів Sony у Львові

Прекрасна камера, що дозволяє знімати фото і відео відмінної якості навіть в умовах поганого освітлення, чутливий сенсорний екран, відмінний звук, зрозумілі і зручні програми, роблять телефони Sony дуже затребуваними серед покупців. Крім того, вони вкрай рідко потребують ремонту, що є ще одним безсумнівним плюсом. Якщо ж ваш телефон Sony раптово вийшов з ладу, скористайтеся послугами найкращого сервісного центру у Львові – «Технарі»!

Будучи представниками найбільшої мультибрендової мережі сервісних центрів в Україні, ми надаємо послуги швидкого і висококласного ремонту техніки будь-якого ступеня складності. Наші сервісні центри відкриваються в обласних центрах і столиці країни, щоб якомога більше клієнтів змогли скористатися цими послугами! На сьогоднішній день фахівці сервісного центру «Технарі» у Львові швидко і з усією відповідальністю усувають неполадки таких моделей телефонів Sony: Sony Ericsson Xperia, також Sony Xperia z2, Sony Xperia z3.

Чому вам слід звертатися до «Технарі»?

Ми зібрали команду професіоналів, які мають великий досвід і високу кваліфікацію, підтверджену сертифікатами, щоб надавати послуги з ремонту телефонів Sony в максимально короткий проміжок часу. Залежно від поломки, ремонт в нашій мережі може тривати 45 хвилин. Якщо несправність вимагає досконалої діагностики і комплексного підходу, може знадобитися 3 – 4 дня на її усунення, і тільки у виняткових випадках дуже серйозних поломок, ремонт триває понад 5 днів. 

Діагностика в сервісних центрах «Технарі» завжди безкоштовна. Ми використовуємо для ремонту тільки якісні комплектуючі. Всі роботи виконуються в цехах, укомплектованих професійним обладнанням та інструментарієм. Ми повністю тестуємо пристрій після ремонту, щоб уникнути будь-яких неочікуваних дефектів. Ми дуже дорожимо своєю репутацією, тому на всі послуги наших фахівців поширюється гарантія 6 місяців, а на запасні частини і деталі – від 1 року.

Наші сервісні центри з ремонту телефонів Sony обладнані терміналами, що дозволяє здійснити оплату карткою. Ви також можете вибрати інший зручний спосіб розрахуватися з нами або вдатися до послуги «Оплата частинами». У «Технарях» діє розстрочка 3 місяці! Скористайтеся якісним ремонтом в мережі сервісних центрів «Технарі» у Львові, і ви гарантовано залишитеся задоволені!

Вас також може зацікавити