Ремонт телевізорів Samsung у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту  телевізорів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт телевізора Samsung будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту телевізора Samsung складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телевізорів Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телевізорів Samsung у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телевізорів Samsung у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телевізорів Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телевізорів Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телевізорів Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телевізорів Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телевізорів Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Один зі світових лідерів з виробництва телевізійної техніки, компанія Samsung, пропонує споживачам надійні телевізори з зображенням найвищої якості і красивим дизайном. Новітні технології, функціональність і простота додатків роблять телевізори даного бренду дуже затребуваними серед покупців. Найбільш частими причинами поломок телевізорів Samsung є недотримання правил експлуатації самими користувачами, перепади напруги, механічні пошкодження, попадання вологи в корпус.

Ремонт телевізорів Samsung у Львові

Якщо з якої-небудь причини ваш телевізор вийшов з ладу, не впадайте у відчай! Фахівці сервісного центру по ремонту телевізорів Samsung у Львові «Технарі», обов'язково прийдуть на допомогу!

Кращий сервісний центр по ремонту телевізорів Samsung у Львові

Ми здійснюємо негарантійний ремонт телевізорів Samsung вже багато років, тому знаємо все про найрізноманітніші поломки, легко можемо їх усунути і зробимо це з великим задоволенням!

Все що потрібно – це доставити несправний телевізор Samsung в сервісний центр найбільшої мультибрендової національної мережі «Технарі»! Наші центри відкриті у великих містах, мають зручний графік роботи та місце розташування. На жаль, ми не надаємо послугу ремонту телевізорів на дому, оскільки тільки в цехах сервісного центру є сучасне діагностичне і ремонтне обладнання, фірмові деталі та комплектуючі. 

Наші фахівці – це грамотні інженери, більшість з яких мають сертифікати, що підтверджують їх професіоналізм і досвід роботи з несправностями самої різної ступені складності. Вони усувають неполадки в максимально стислі терміни, при цьому дотримуючись суворого регламенту ремонтних робіт. Перед початком роботи вся техніка проходить безкоштовну діагностику, а після закінчення ремонтних робіт - доскональне тестування. Ми впевнені в тому, що ремонт професіоналами мережі «Технарі» на довгі роки продовжить термін служби вашого телевізора, тому даємо гарантію 6 місяців на свої послуги.

Ще однією незаперечною перевагою сервісного центру «Технарі» у Львові, є зручний спосіб оплати послуг і розстрочка на 3 місяці. Готівка, карта, банківський переказ – вибір тільки за клієнтом. При цьому ви також можете оплатити ремонт частинами, що суттєво знизить навантаження на ваш бюджет! Пам'ятайте, якісний ремонт телевізорів Samsung значно дешевше, ніж покупка нового пристрою. Приносьте свою техніку до нас і переконаєтеся на власному досвіді в тому, що навіть самі складні поломки легко переборні, якщо за справу беруться «Технарі»!

Вас також може зацікавити