Ремонт ноутбуків Samsung у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Львові.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Львові. Зручний розклад.

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Samsung будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука Samsung складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Samsung у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Samsung у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Samsung у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт ноутбуків Samsung у Львові

Компанія Samsung виробляє надійну, сучасну техніку, яка відрізняється цікавим дизайном і високою якістю. Універсальні і практичні, ноутбуки Samsung давно завоювали популярність користувачів. При постійному дбайливому ставленні та профілактиці вони рідко виходять із ладу, але якщо така непередбачена ситуація все ж таки відбулася, і ви шукайте професійний ремонт ноутбука Samsung у Львові, сервісний центр «Технарі» до ваших послуг!

Ми успішно займаємося ремонтом таких моделей ноутбуків Samsung ATIV Book, серій Series 3, Series 5, Series 9, Series 7, а також ноутов N-серії, R-серії, S-серії, P-серії, X-серії і Q-серії.

Наші майстри відзначають, що самими поширеними причинами виходу з ладу ноутбуків Samsung є порушення правил експлуатації самими користувачами. Так, механічний вплив у вигляді ударів, падіння, потрапляння вологи, перегрів корпусу ноутбука, призводять до його поломок. Нерідко ми стикаємося з необхідністю заміни матриці внаслідок недбалого використання ноутбука. В результаті підключення до лептопу несправних пристроїв також трапляються поломки портів і гнізд. Будь-яке пошкодження проводів, стрибки напруги в мережі, і як наслідок вихід з ладу адаптерів, нерідко стають причиною несправностей ноутбуків Samsung. Ми рекомендуємо не використовувати дешеві адаптери невідомого походження, щоб уникнути таких ситуацій.

Досить поширеною причиною виходу з ладу вентилятора системи охолодження ноутбука Samsung є дрібне сміття і пил. Ми безкоштовно консультуємо наших клієнтів про те, які заходи профілактики допоможуть уникнути серйозних проблем при використанні техніки.

Довіряючи свій несправний пристрій сервісному центру «Технарі» мультибрендової національної мережі, ви гарантовано отримуєте відмінний сервіс за доступною ціною на взаємовигідних умовах! Судіть самі! Діагностика в мережі «Технарі» безкоштовна!

Ми погоджуємо з замовником усі питання щодо ремонту, його вартість і терміни до його початку. А по завершенню роботи проводимо обов'язкове тестування техніки.

Гарантія, яка поширюється на всі послуги нашого сервісного центру, триває 6 місяців. З любим дефектом, який користувач знайде протягом півроку після ремонту ноутбука в «Технарях», він зможе звернутися за допомогою повторно. Якщо несправність виникла не з вини власника, ноутбук буде полагоджений ще раз безкоштовно або ми повернемо 100% вартості роботи, якщо відремонтувати його неможливо!

Наші інженери – це фахівці високого рівня, що підтверджено сертифікатами та багаторічним досвідом роботи.

Наше обладнання – це сучасні і надійні інструменти та пристрої для діагностики і ремонту. Всі операції по відновленню техніки виконуються в спеціальних цехах.

Комплектуючі та деталі, необхідні для ремонту ноутбуків Samsung, ми купуємо тільки у постачальників і виробників оригінальних фірмових запчастин.

Оплату послуг можна здійснити карткою, готівкою або переказом на рахунок в банку. Ми також пропонуємо розстрочку на 3 місяці! Платіть частинами за ремонт ноутбука Samsung без відсотків!

Які б поломки не відбулися, ми гарантуємо, що повернемо робочий стан вашого ноутбука!

Найбільш поширений ремонт ноутбуків Samsung

Сервісний центр з ремонту ноутбуків «Технарі» у Львові займається:

  • Чищенням і профілактикою ноутбуків Samsung;
  • Ремонтом материнської плати, відеокарти, відеочіпів;
  • Ремонтом блоків живлення, заміною або ремонтом клавіатури;
  • Ремонтом матриці, шлейфу матриці, ламп підсвічування, інвертора ноутбука Samsung;
  • Ремонтом або заміною навушників, мікрофона, роз'ємів, динаміків, DVD приводів, дисководу;
  • Ремонтом звукової карти;
  • Ремонтом корпусу, петель, заміною частин корпусу ноутбука Samsung;
  • Очищенням жорсткого диска, відновленням і перенесенням інформації, налаштуванням і установкою ОС, різноманітних програм на ноутбук Samsung.

Ці та інші послуги по поверненню робочого стану вашого ноутбука виконуються в строгій відповідності з регламентом надання ремонтних послуг! Скористайтеся допомогою наших професіоналів і продовжите термін служби свого ноутбука Samsung на довгі роки! Звертайтеся в кращий сервісний центр країни - «Технарі»!

Вас також може зацікавити