Ремонт кавомашин Saeco у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавових машин Saeco в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 500 грн.
Виконуємо ремонт кавових апаратів Saeco будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту ковового апарату Saeco складає від 3 до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів Saeco, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт кавомашин Saeco у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт кавомашин Saeco у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт кавомашин Saeco у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт кавомашин Saeco у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавомашин Saeco у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавомашин Saeco у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавомашин Saeco у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт кавоварок Saeco у Львові

Почавши свою діяльність в 1981 році в Італії, компанія Saeco випускала кавомашини для ресторанів, кав'ярень, підприємств і для використання вдома. У 2009 році Saeco була викуплена компанією Philips, яка запустила у виробництво кавоварки під брендом Philips Saeco. Але в 2012 році моделі кавоварок цього виробника знову стали випускатися під маркою Saeco. В нинішній час Saeco International Group S. p.A. – це корпорація з 23 компаній, основні потужності якої розташовані в кількох країнах. Випускаються під брендом кавомашини Saeco і автомати для приготування напоїв, надійні і функціональні. 

Вкрай рідко вони потребують ремонту, але якщо ви зіткнулися з такою необхідністю, не впадайте у відчай! Сервісний центр по ремонту кавоварок Saeco у Львові «Технарі» візьме вирішення цих проблем на себе!

Які кавомашини Saeco ми ремонтуємо?

  • Saeco Royal
  • Saeco Intuita
  • Saeco Incanto
  • Saeco Magic
  • Saeco XSmall
  • Saeco Primea

Також здійснюємо ремонт кавоварок Philips Saeco.

Кращий сервісний центр по ремонту Saeco у Львові

Вся техніка, яка надходить у пункти прийому «Технарі», проходить безкоштовну діагностику. Після неї ми в обов'язковому порядку узгоджуємо всі деталі майбутнього ремонту з замовником. Наші майстри – це інженери високої кваліфікації, професіоналізм і досвід роботи яких дозволяє надавати послуги якісного ремонту навіть у найскладніших випадках. Цехи сервісних центрів «Технарі» оснащені професійним устаткуванням і інструментами для ремонту та діагностики, що сприяє доскональному та швидкому ремонту. У ході усунення поломок ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. 

На всі послуги наших техніків і деталі, які використані в роботі, даємо гарантію півроку! Ми впевнені, що протягом цього періоду, ні після нього ваша кавомашина не вийде з ладу, якщо ви скористаєтеся порадами наших фахівців з профілактики та правильної експлуатації. Їх консультації в нашій мережі також безкоштовні! Ми приймаємо оплату будь-яким зручним способом: карткою, готівкою, на реквізити в банку. Також ми завжди пропонуємо оплатити ремонт кавомашини Saeco частинами. Розстрочка в мережі сервісних центрів «Технарі» діє 3 місяці, що дуже зручно при комплексному ремонті.

Ми з упевненістю стверджуємо, що такі хороші умови ви не знайдете ні в одному сервісному центрі! Тільки «Технарі» можуть похвалитися прекрасною репутацією, досвідом і доступністю свого сервісу!