Заміна екрану Pocketbook у Львові

Замовте
заміну екрану
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту електронних книг в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 1000 грн.
Виконуємо заміну дисплею Pocketbook, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 2 годин
Час ремонту електронної книги складає від 2 годин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт електронних книг, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна екрану Pocketbook у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна екрану Pocketbook у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна екрану Pocketbook у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна екрану Pocketbook у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна екрану Pocketbook у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна екрану Pocketbook у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна екрану Pocketbook у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Заміна екрану Pocketbook у Львові

Користувачі популярних автономних електронних книг Pocketbook, вибирають ці рідери з великого асортименту через використання електронних чорнил, які дозволяють берегти зір під час читання. Але при цьому вони досить часто стикаються з проблемою крихкості екрану і низькою швидкістю його оновлення. 

Де у Львові замінити екран Pocketbook?

Якщо під час експлуатації був пошкоджений дисплей електронного рідера Pocketbook, сервісний центр по ремонту електронних книг Pocketbook у Львові «Технарі» допоможе вирішити вашу проблему. Наші майстри в період від 2х до 5ти днів проведуть ремонт електронної книги Pocketbook, у тому числі і заміну екрану Pocketbook у Львові.

Кращий сервісний центр Pocketbook у Львові

Ми зібрали команду професіоналів – інженерів високої кваліфікації з великим досвідом роботи. Ми укомплектували всі сервісні центри нашої мережі сучасним інструментарієм і обладнанням для ремонту та діагностики. Ми розширюємо асортимент наших послуг і відкриваємо нові сервісні центри у великих містах країни, щоб якісний ремонт був доступний великій кількості клієнтів.

Діагностика електронних книг 

Вся техніка, яка надходить в наш сервісний центр, проходить безкоштовну діагностику. За її результатами ми повідомляємо замовника про терміни і вартість ремонту, і тільки після цього приступаємо до роботи. Якщо в процесі усунення несправностей необхідно замінити деталі, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі від авторитетних виробників. Після ремонту вся техніка тестується.

Ми надаємо гарантію на півроку всі послуги та запчастини, використані в ході відновлювальних робіт. Оплата наших послуг можлива готівкою, карткою, переказом. Також в нашій мережі діє безвідсоткова розстрочка на строк до 3х місяців. 

Інформація про заміни екрану

Залишились питання щодо ремонту або заміни екрану Pocketbook у Львові? Телефонуйте нашим досвідченим консультантам, вони завжди раді надати допомогу!

  • 0-800-300-909
  • (098) 3-909-909
  • (050) 3-909-909
  • (063) 3-909-909
  • (044) 3-909-909

Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті retail@technari.com.ua у оннлайн чаті сайту і соцмережах.

Сервісні центри «Технарі» - це професійний ремонт будь-якої складності за доступною ціною! Наша мультибрендова національна мережа користується гарною репутацією у всіх, хто звертається за ремонтом до наших фахівців. Переконайтеся і ви у високій якості наших послуг!