Сервісний центр Nokia у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів Nokia в УкраїніЗручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів Nokia будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону Nokia від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона Nokia, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Сервісний центр Nokia у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Сервісний центр Nokia у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Сервісний центр Nokia у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Сервісний центр Nokia у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Сервісний центр Nokia у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Сервісний центр Nokia у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Сервісний центр Nokia у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Сервісний центр Nokia у Львові

Фінська компанія Nokia – один з світових лідерів по виробництву телефонів. Найпопулярніша модель Nokia 1100 була рекордсменом продажів. Висока якість і надійність телефонів цього бренду давно приваблює покупців. Найчастіше причинами поломок телефонів цього виробника є вина їх власників. Якщо ви шукаєте професійний сервісний центр по ремонту телефонів Nokia у Львові, то «Технарі» до ваших послуг!

Ремонт телефонів Nokia

Ми пропонуємо кращі умови ремонту стільникових телефонів Nokia! На сьогоднішній день наші фахівці – інженери з профільною освітою і високою кваліфікацією, накопичили великий досвід ремонту таких моделей телефонів Nokia: Nokia Lumia 520, Lumia 8800, Lumia 800 і багатьох інших.

Довіряючи свою техніку професіоналам найбільш великої мультибрендової національної мережі сервісних центрів «Технарі», ви отримуєте не тільки високий клас сервісу, але і переваги лідера на ринку ремонтних послуг. Ми щодня прагнемо вдосконалюватися і розширюємо спектр наших послуг, щоб надавати допомогу навіть у дуже складних випадках. При цьому беремо на себе повну відповідальність, надаючи гарантії! На послуги фахівців поширюється гарантія 6 місяців, на комплектуючі, використані для ремонту - від 1 року. 

Діагностика пристроїв, яким необхідний ремонт, в нашій мережі безкоштовна. Роботи по відновленню техніки виконуються в обладнаних сучасною діагностичною та ремонтною апаратурою та інструментарієм цехах, що дозволяє надавати послуги термінового ремонту телефонів Nokia. Бувають ситуації, коли ремонт може зайняти всього 45 хвилин, коли проблема очевидна і легко долається. Якщо необхідна досконала діагностика та комплексний ремонт, доведеться небагато почекати, але, зазвичай, не більше 5-ти днів. Після відновлення наші фахівці тестують кожен пристрій, і тільки коли телефон Nokia працює бездоганно він повертається користувачу. 

Ви платите тільки за результат! Наші сервісні центри обладнані терміналами, ви можете оплатити послуги карткою, готівкою або банківським переказом. Також ми пропонуємо скористатися розстрочкою на 3 місяці. Платите за ремонт частинами без відсотків та переплати! Ми завжди йдемо назустріч клієнту!

Приносьте несправний телефон Nokia в сервісний центр «Технарі» і ви переконаєтеся, що якісний ремонт доступний кожному!