Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів Nikon будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту фотоапарата Nikon складає 

від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень 


Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів Nikon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт фотоапаратів Nikon у Львові

Професійні фотографи, як і любителі, давно оцінили переваги фототехніки Nikon, адже функціонал, зручність використання і дійсно високу якість знімків. Багато років японська компанія Nikon спеціалізується на виробництві оптики та фотоапаратів, будучи визнаним світовим лідером. На всіх етапах виробництва здійснюється контроль якості техніки. Але недбале ставлення, механічні пошкодження можуть спровокувати поломки пристрою, і тоді вам необхідний терміновий ремонт фотоапарата Nikon. Не витрачайте час даремно, приносьте несправну техніку в сервісний центр «Технарі» у Львові, і ми з радістю візьмемося за вирішення проблем, якими б серйозними вони не були!

Кращий сервісний центр по ремонту фотоапаратів Nikon у Львові

Часто фахівці нашого сервісного центру стикаються з несправностями оптики. Об'єктив фотоапарата Nikon першим отримує удар під час падіння, оскільки має найбільшу вагу. І чим дорожче модель, тим серйозніше поломки, які виникають в результаті такого удару. Наші інженери мають великий досвід, тому здатні здійснити ремонт об'єктива в самі стислі терміни - від 45 хвилин до 5 днів! Також часто ми маємо справу з поломками дисплея фотоапарата. В результаті неправильної експлуатації, недбалого ставлення, дисплей може вийти з ладу. В такому випадку вам необхідно звернутися в сервісний центр по ремонту фотоапаратів Nikon у Львові як можна швидше. 

Не намагайтеся полагодити дисплей фототехніки самостійно, це призведе до ще більших проблем та істотно підніме вартість наступного ремонту. Наші інженери мають сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію та досвід, у наших цехах встановлено найсучасніше діагностичне і ремонтне обладнання, тому звертайтеся тільки до професіоналів. Ми закуповуємо фірмові деталі та комплектуючі і даємо гарантію 6 місяців на всі послуги сервісного центру і на запчастини. Якщо ви зіткнулися з необхідністю ремонту спалаху фотоапаратів Nikon, наші майстри візьмуть на себе цю роботу. Не секрет, що ресурс спалаху обмежений, але не варто впадати у відчай і шукати новий фотоапарат. 

Ремонт фотоспалаху обійдеться набагато дешевше, ніж покупка іншої моделі. Ми допоможемо продовжити термін служби вашої фототехніки, а наші ціни приємно здивують вас! Крім того, в мережі сервісних центрів «Технарі» доступна розстрочка на 3 місяці, що безсумнівно зніме високу навантаження з бюджету клієнта, дозволяючи розбити вартість ремонту на 3 рівні частини.

Звертайтеся до фахівців мультибрендової національної мережі сервісних центрів «Технарі» і будьте впевнені, що після безкоштовної доскональної діагностики, професійного ремонту і тестування, техніка буде безперебійно працювати довгі роки!