Ремонт моніторів LG у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 380 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, фіксована ціна на комплексний ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
8 отзыв Загальний рейтинг:
(8 )
8 відгуків 8 4.4
Спасибо за ремонт смартфона! Работать стал лучше чем с завода. Все очень аккуратно и вовремя. Еще приду при необходимости и рекомендовать буду. "Технарям" повезло с приемщицей в центре на Маяковского. Все очень замечательно! СПАСИБО!
Ремонт моніторів LG у Львові
5
1  2  3  4  5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів LG у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів LG у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів LG у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів LG у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів LG у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів LG у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів LG у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт моніторів LG у Львові

Монітори LG – це якісні пристрої, які складаються з рідкокристалічної матриці, плати живлення, плати інвертора і системи підсвічування матриці. Якщо ви зіткнулися з необхідністю ремонту монітора LG, радимо довіряти тільки професіоналам – надійному сервісному центру «Технарі», репутація якого підтверджена не тільки довгими роками успішної роботи, компетентністю майстрів – техніків, але і гарантіями і позитивними відгуками наших клієнтів!

Найбільш частими поломками ЖК – моніторів виступають механічні пошкодження. Але з несправностями будь-якого ступеня тяжкості впораються інженери сервісного центру по ремонту моніторів LG - Технарі» у Львові.

Переваги ремонту моніторів LG в "Технарях"

Національна мультибрендова мережа сервісних центрів «Технарі» дуже обширна. Багато років ми займаємося якісним ремонтом техніки, розширюючи спектр своїх послуг і постійно удосконалюючи їх. Колектив «Технарів» - це згуртована команда професіоналів, кваліфікація яких підтверджена сертифікатами та досвідом. Наші цехи обладнані сучасною діагностичною та ремонтною технікою та інструментами, на складах широкий асортимент фірмових комплектуючих від перевірених постачальників і виробників. Все це дозволяє робити ремонтні послуги після безкоштовної діагностики в максимально короткі терміни. 

В мережі «Технарі» діє піврічна гарантія на роботу наших фахівців і деталі, використані під час усунення поломок. Якщо в цей період будуть виявлені дефекти або збої в роботі техніки, які виникли не з вини користувача, ми відремонтуємо її повторно абсолютно безкоштовно або повернемо ваші гроші. Ми встановили фіксовану вартість комплексного ремонту моніторів. Ви отримуєте повністю справну техніку, термін служби якої істотно збільшується після усунення несправностей будь-якої складності. Після ремонту пристрій тестується. Ми приймаємо до оплати картки, готівкові кошти та банківські перекази. Незаперечним плюсом нашої мережі також є розстрочка 3 місяці! Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи дійсно найкращий сервіс!

Сервісний центр «Технарі» у Львові – це надійність, професіоналізм і гарантії! Не довіряйте майстереням з сумнівною репутацією, адже непрофесійний ремонт істотно шкодить техніці. Приносьте свої монітори LG в «Технарі», ми проведемо повну діагностику і усунемо всі поломки!

Вас також може зацікавити