Ремонт кавомашин Krups у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавомашин Krups в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 500 грн
Виконуємо ремонт кавових апаратів Krups будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту ковового апарату Krups складає від 3 до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів Krups, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт кавомашин Krups у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт кавомашин Krups у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт кавомашин Krups у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт кавомашин Krups у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавомашин Krups у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавомашин Krups у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавомашин Krups у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт кавоварок Krups у Львові

Німецька компанія Krups заснована в 1846 році Робертом Крупсом. Спочатку дане підприємство випускало пружинні ваги, ставши в 1920 рік найбільшим виробником вагів для господарських потреб. З плином часу асортимент продукції цього бренду розширювався, компанія почала випуск кофемолок і кавоварок. Спільно з Nestle пізніше була розроблена і запущена у виробництво капсульна система Krups Espresso. 

Сьогодні кавоварки Krups відрізняються високою якістю виконання, функціональністю і надійністю. Ці пристрої дуже рідко виходять з ладу, але якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, шукайте ремонт кавоварки Krups у Львові, то сервісний центр «Технарі» готовий вирішити виниклі проблеми швидко і з гарантією! Найбільш частими причинами поломок кавоварки Krups є несвоєчасна профілактика, порушення правил експлуатації, низька якість води. Якщо ці або інші причини привели до поломки техніки, негайно звертайтеся в сервісний центр по ремонту кавоварки Krups «Технарі» у Львові.

Найкращий сервіс по ремонту Krups у Львові

Ми пропонуємо найкращі умови ремонту кавоварки Krups в сервісному центрі «Технарі». У нас працюють інженери високої кваліфікації з великим досвідом роботи з усунення поломок різного ступеня складності. Всі цехи оснащені професійним устаткуванням та інструментарієм, що дозволяє в максимально короткі терміни проводити безкоштовну діагностику і ремонт кавоварок Krups. 

На всю техніку, яка ремонтувалася в мережі «Технарі» і на запчастини, які були використані під час роботи, ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо пристрій вийде з ладу в цей період не з вини користувача, ми відремонтуємо його повторно абсолютно безкоштовно або повернемо 100% коштів, якщо такий ремонт неможливий або недоцільний. 

Ми приймаємо оплату будь-яким зручним для клієнта способом: картою (наші центри обладнані терміналами), готівкою, банківським переказом. А також в мережі сервісних центрів «Технарі» ви можете скористатися розстрочкою. Платіть частинами протягом 3 місяців, без комісії і додаткових витрат. 

Зручність, комфорт і найвища якість ремонту при доступній вартості послуг – це незаперечні плюси сервісних центрів «Технарі». Звертайтесь з будь-якими питаннями до наших менеджерів, приносьте несправні кавоварки Krups в пункти прийому “Технарі”, і ми швидко повернемо їм працездатність, продовжимо термін їх служби на багато років!