Cервісний центр Fly у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту Fly в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 150 грн.
Виконуємо ремонт Fly будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту техніки Fly складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт Fly, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно, або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Cервісний центр Fly у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Cервісний центр Fly у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Cервісний центр Fly у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Cервісний центр Fly у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Cервісний центр Fly у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Cервісний центр Fly у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Cервісний центр Fly у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


«Технарі» - це мультибрендова мережа сервісних центрів, яка надає послуги негарантійного ремонту техніки Fly (Флай).

Ми якісно і швидко ремонтуємо такі пристрої Fly:

  • Смартфони FS, IQ
  • Планшети Flylife 9.7, Flylife Connect 7 3G, Flylife Connect 7 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G Slim, Flylife Connect 7.85 3G Slim 2, Flylife Connect 7.85 Slim, Flylife Connect 10.1 3G, Flylife Connect 10.1 3G 2, Flylife Web 7, Flylife Web 7.85 Slim, IQ310
  • Фотоапарати DC800 Black і DC810

Ви можете залишити нам заявку на сайті, якщо не знайшли свою техніку в цьому списку, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити можливість її ремонту.

Наші переваги:

  • У нас працюють тільки професіонали. Це дипломовані інженери високої кваліфікації з величезним досвідом роботи.
  • Наші сервісні центри обладнані сучасним професійним діагностичним і ремонтним обладнанням. Для паяльного обладнання передбачені приміщення, які відповідають всім нормам пожежної безпеки.
  • Комплектуючі для ремонту ми замовляємо у надійних постачальників.
  • Завдяки вище переліченим плюсів, ми сміливо даємо піврічну гарантію на всі свої послуги і всі запчастини, які були використані для ремонту.

Алгоритм роботи сервісного центру «Технарі» у Львові.

  • Ми не беремося за ремонт без діагностики. Тільки вона може дати повну картину стану техніки.
  • За результатами діагностики ми складаємо калькуляцію ремонту та узгоджуємо всі деталі з замовником.
  • Після обговорення всіх нюансів, ми приступаємо до усунення неполадок вийшла з ладу техніки Fly. Такий ремонт може займати від 45 хвилин до п'яти днів.

Де нас знайти?

Щоб отримати інформацію про місцезнаходження і графік роботи сервісного центру «Технарі» у місті Львів, зв'яжіться телефоном з консультантами нашого контакт -центру. Ви можете також залишити заявку на нашому сайті, і найближчим часом наші співробітники вам зателефонують!

Ми також надамо інформацію про те, як слід доглядати за технікою після ремонту, які профілактичні заходи вживати, щоб вона надійно вам служила довгі роки. Ви обов'язково переконайтеся, звернувшись за допомогою в наш сервісний центр, що ремонт коштує дешевше, ніж нова техніка! Економте з «Технарями»!