Сервісний центр DeLonghi у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту DeLonghi в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 150 грн.
Виконуємо ремонт DeLonghi будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту техніки DeLonghi складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт DeLonghi, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно, або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Сервісний центр DeLonghi у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Сервісний центр DeLonghi у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Сервісний центр DeLonghi у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Сервісний центр DeLonghi у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Сервісний центр DeLonghi у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Сервісний центр DeLonghi у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Сервісний центр DeLonghi у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ми, мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі», надаємо послуги з негарантійний ремонту та діагностиці техніки DeLonghi.

Якісно ремонтуємо такі пристрої:

  • Кавові машини
  • Мікрохвильові печі
  • Мультиварки
  • Хлібопічки
  • М'ясорубки
  • Кухонні комбайни

Якщо у вас зламалися інші пристрої бренду DeLonghi, зв'яжіться з консультантами нашого контакт - центру та вони підкажуть, чи можливо виправити ситуацію.

Принципи роботи нашого сервісного центру у Львові.

Ми розуміємо, що довіряти свою техніку малознайомому сервісу захочуть одиниці. Тому розповімо трохи про себе. Ми представляємо національну мережу сервісних центрів «Технарі». У Києві та великих містах України щодня (крім неділі) ми здійснюємо ремонт всіляких пристроїв від ноутбуків до побутової техніки. Тепер ця послуга доступна і у місті Львів! Інженерний відділ нашого сервісного центру - це дипломовані фахівці високої кваліфікації. Всі роботи виконуються на професійному сучасному діагностичному і ремонтному устаткуванні. На усі послуги нашого сервісного центру і запчастини, які використовуються в ремонті, ми надаємо гарантію. Впродовж 6 місяців ви зможете звернутися з будь-якими питаннями щодо відремонтованого пристрою, і, якщо виникнуть труднощі при усуненні яких-небудь неполадок, ми повернемо вам всі кошти, які ви у нас витратили.

Що робити, якщо ваша техніка зламалася в самий невідповідний момент?

Щоб отримати нашу допомогу, вам слід звернутися в наш сервісний центр «Технарі» у місті Львів, будь-яким зручним способом. Наші досвідчені консультанти навіть в телефонному режимі спробують зорієнтувати вас стосовно вартості та термінів ремонту, але точну інформацію щодо цих питань ви зможете отримати після безкоштовної діагностики, яку проводять в будь-якому СЦ «Технарі». Вона допомагає виявити і видимі, і приховані дефекти, скласти калькуляцію їх ремонту до його початку. Якщо в ході діагностики виявиться, що вашій техніці необхідний комплексний ремонт, ми запропонуємо гнучку систему знижок на вартість послуг в рамках одного ремонту. Вся необхідна інформація щодо розташування, графіка роботи є на нашому сайті. Будь-які питання ви можете задати консультантам «Технарів» в чаті сайту, зателефонувавши за телефонами, написавши листа на електронну адресу або повідомлення в соціальних мережах. Також ви можете залишити заявку, і ми вам самі зателефонуємо найближчим часом!

Вас також може зацікавити