Ремонт ноутбуків Dell у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. 

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Dell будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука Dell складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Dell, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Dell у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Dell у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Dell у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Dell у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Dell у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Dell у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Dell у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт ноутбуків Dell у Львові

Висока продуктивність, універсальність і функціональність ноутбуків Dell затребувані у користувачів. Але навіть така надійна техніка іноді виходить з ладу. Найчастіше це трапляється в результаті порушення правил експлуатації, механічних пошкоджень. Мережа сервісних центрів «Технарі» у Львові пропонує якісний негарантійний ремонт наступних моделей ноутбуків Dell: Chromebook, Alienware, Vostro, Latitude, Adamo, Inspiron, XPS, Studio, Precision Mobile Workstations.

Основні послуги з ремонту ноутбуків Dell у Львові

Першим етапом роботи фахівців сервісного центру «Технарі» завжди є діагностика. В результаті досконалої і повної безкоштовної діагностики ми виявляємо не лише явні, але й приховані поломки, а також складаємо калькуляцію вартості робіт по усуненню несправностей і встановлюємо їх терміни. 

Профілактичні заходи і чищення. Не секрет, що в ході експлуатації пил або сміття можуть потрапляти в корпус ноутбука, що в свою чергу є причиною виходу з ладу системи охолодження. Внаслідок цього відбувається перегрів, який може спричинити поломку відеокарти. Якщо ви відзначаєте уповільнення роботи ноутбука Dell, сторонній шум, раптове вимкнення пристрою – негайно зверніться в сервісний центр з ремонту ноутбуків Dell у Львові. Наші інженери швидко почистять пристрій, замінять термопасту і дадуть безкоштовну консультацію щодо профілактичних заходів, які рекомендовано здійснювати 1-2 рази в рік. 

Якщо ви стикаєтеся з погіршенням якості зображення, появою різних артефактів на екрані ноутбука Dell, швидше за все, може знадобитися ремонт або заміна відеокарти пристрою. Ці роботи слід виконувати тільки в умовах сервісного центру, де встановлено ремонтне обладнання та фахівці мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. «Технарі» у Львові до ваших послуг! 

Ми також відремонтуємо шлейф матриці, полагодимо або замінимо матрицю ноутбука Dell, якщо мало місце пошкодження екрана в результаті падіння або ударів. 

У випадку несправностей клавіатури, які виникають найчастіше через порушення правил експлуатації (при попаданні вологи всередину клавіатури, при ударах, падіннях, природному зносі), наші інженери проводять ремонт кріплення клавіш або заміну клавіатури. 

Якщо має місце поломка мережевого адаптера в результаті перепадів напруги, велике навантаження на блок живлення і роз'єм, механічних пошкоджень, необхідно звернутися в сервісний центр «Технарі» у Львові для усунення несправностей блока живлення або його заміни. 

При виникненні будь-яких поломок ноутбука Dell не намагайтеся полагодити його самостійно. Часто такі дії можуть тільки погіршити ситуацію і багаторазово підвищити вартість ремонту. Звертайтеся в «Технарі», і ми допоможемо вам повернути пристрою працездатність в лічені дні!

Переваги ремонту ноутбуків Dell в "Технарях"

Чому ми впевнені в тому, що наш сервіс кращий на ринку ремонтних послуг?

  • Сервісні центри «Технарі» - це надійна і велика мультибрендова національна мережа з відмінною репутацією.
  • Ми не беремо грошей за діагностику і обов'язково інформуємо клієнта про її результати до того, як приступити до роботи.
  • Ми надаємо якісні послуги, підтверджуючи їх гарантією 6 місяців.
  • Ми клієнтоорієнтовані і завжди доступні. Зв'язок з нашими менеджерами можна підтримувати будь-яким зручним способом: по телефону, в листуванні чату сайту, електронною поштою або ж в соцмережах.
  • Оплату можна здійснити картою, переказом або готівкою. А також скористатися розстрочкою протягом 3х місяців.

Мережа сервісних центрів «Технарі» завжди йде назустріч клієнту і гарантує якісний ремонт ноутбуків Dell будь-якого ступеня складності!

Вас також може зацікавити