Ремонт фотоапаратів Canon у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів Canon будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту фотоапарата Canon складає 

від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень 


Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів Canon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів Canon у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів Canon у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів Canon у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів Canon у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів Canon у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів Canon у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів Canon у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт фотоапаратів Canon у Львові

Японська компанія Canon пропонує цифрові фотоапарати з відмінними технічними характеристиками. Більшість фотографів зупиняють свій вибір на фотоапаратах цього бренду, оскільки при дбайливому догляді та використанні згідно з правилами експлуатації, вони довговічні і надійні. Якщо все ж ви зіткнулися з поломками дзеркальних або компактних фотоапаратів Canon, то не поспішайте купувати нову апаратуру. Сервісний центр по ремонту фотоапаратів Canon «Технарі» у Львові успішно ліквідує несправності в максимально стислі терміни. 

Найбільш поширені поломки фотоапаратів Canon

Ми здійснюємо ремонт дзеркальних фотоапаратів Canon, якщо мають місце поломки замка, фокусування. Нерідкі також випадки звернення з приводу несправності дзеркального блоку, при виході з ладу кнопки спуску і контактів. Всі ці та інші види поломок, успішно усувають наші інженери протягом 5ти днів (максимальний термін ремонту в мережі сервісних центрів «Технарі»). Нерідкі випадки, коли ми здатні здійснити терміновий ремонт протягом 45 хвилин. Все залежить від характеру поломок і наявності необхідних деталей. Також в СЦ «Технарі» у Львові можливий ремонт компактних цифрових фотоапаратів Canon. Найбільш частими причинами несправностей таких об'єктивів фотоапаратів є різноманітні ушкодження внаслідок ударів, падіння, попадання рідини або піску. Ми успішно проводимо ремонт об'єктива Canon за доступною ціною, а не змінюємо складні вузли його механізму.

Кращий ремонт фотоапаратів Canon у Львові

Чому варто довірити ремонт свого фотоапарата сервісного центру «Технарі» у Львові?

  • Для ремонту фотоапаратів Canon в мережі сервісних центрів «Технарі» обладнані за останнім словом техніки ремонтні цехи. Діагностичні, паяльні прилади та інструментарій, великий асортимент комплектуючих від перевірених постачальників – все це запорука якісного ремонту!
  • Всі інженери, які здійснюють ремонт фотоапаратури, мають профільну освіту та великий досвід роботи з пошкодженнями різного ступеня складності.
  • Вся техніка, яка надходить до нас, проходить безкоштовну діагностику. Ми інформуємо клієнта про її результати, термінах і вартості відновлювальних робіт до початку ремонту.
  • Після усунення неполадок, проводимо обов'язкове тестування пристрою.
  • На роботи наших фахівців і деталі, які використані в процесі ремонту, в мережі сервісних центрів «Технарі» поширюється гарантія 6 місяців. Якщо протягом півроку, ви помітите якісь несправності, дефекти, що виникли в роботі фотоапарата Canon не з вашої вини, ми повторно відремонтуємо фотоапарат абсолютно безкоштовно або повернемо 100% коштів, витрачених на оплату наших послуг! Такі умови продиктовані турботою про клієнтів і нашої упевненістю в тому, що якість послуг сервісного центру «Технарі» завжди на найвищому рівні!
  • Оплатити нашу роботу можна карткою, банківським переказом або готівкою. Вибір тільки за вами! Крім того, в мультибрендовой національної мережі сервісних центрів «Технарі» діє розстрочка 3 місяці. Ви отримуєте справну техніку відразу, а платіть за неї частинами протягом цього проміжку часу!

При будь-яких поломки цифрових фотоапаратів Canon якомога швидше скористайтеся послугами надійного і професійного сервісного центру «Технарі» у Львові! Ми зацікавлені в тому, щоб ваша фотоапаратура працювала бездоганно як можна довше!

Вас також може зацікавити