Ремонт iPod у Львові

Отримайте
детальну
консультацію
просто зараз


Більше 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту iPod в УкраїніЗручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт iPod будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час лагодження iPod становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт iPod, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт iPod у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт iPod у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт iPod у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт iPod у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт iPod у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт iPod у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт iPod у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Ремонт iPod

В кінці 2001 року Стів Джобс сказав: «1000 пісень у вас в кишені» і громадськості був представлений перший революційний музичний плеєр iPod. З кожним новим поколінням iPod змінювалося його апаратне і програмне забезпечення, зовнішні дані і призначений для користувача інтерфейс для того, щоб дозволити користувачам максимально насолоджуватися роботою з даними девайсом. Однак, чим більше начинки, тим більше техніка схильна до поломок. Усуненням несправностей в iPod займається наш сервісний центр «Технарі» у Львові.

Які моделі iPod ми ремонтуємо?

За весь час розвитку плеєрів iPod були представлені різні моделі, ремонтом яких ми займаємося:

  • Classic - найстарша модель, що володіє жорстким диском як носій інформації і рідкокристалічним екраном.
  • Nano - менше корпус - максимум можливостей. Відрізняється меншою діагоналлю дисплея і наявністю флеш пам'яті.
  • Touch - відрізняється наявністю Wi-Fi і App Store, призначеним для користувача інтерфейсом multi-touch, а також бездротовим доступом до iTunes Store і App Store.
  • Shuffle - мініатюрний плеєр без дисплея для максимальної зручності. Дозволяє вести активний спосіб життя.

Які можуть бути поломки?

Є основні несправності, які можуть виникнути у вашому iPod. Наприклад, придавлений дисплей (при цьому з'являється пляма і показує тільки половина зображення); падіння (тріщина на склі); тривале зберігання без використання (виснаження заряду батареї). Ми проводимо безкоштовну діагностику перед початком ремонту, щоб оцінити доцільність.

Гарантія на ремонт iPod у Львові

Посилаючись на багатий досвід ремонту iPod, у нас вибудувались чіткі етапи роботи з клієнтською технікою: безкоштовна діагностика; узгодження з клієнтом вартості робіт, з урахуванням знижок, і термінів ремонту; процедура усунення несправностей, використовуючи тільки високоякісні запчастини. Після відновлення працездатності вашої техніки ми надаємо гарантію 6 місяців на роботи, проведені з вашим девайсом, і на запчастини, що використовуються при ремонті. При виникненні повторної поломки вашого iPod, ми виправимо дефект або замінимо браковану деталь безкоштовно, в іншому випадку - повернемо вам 100% сплаченої суми.

Куди нести iPod на ремонт у Львові?

Ви можете звернутися в наш сервіс на Шептицьких 25, і вам з радістю допоможуть. Ми працюємо 6 днів на тиждень, без перерви і завжди готові прийняти вашу техніку. Уточнити адресу, графік роботи сервісного центру, зорієнтуватися за вартістю і термінами ремонту iPod ви можете:

  • зв'язавшись з нашим контакт-центром;
  • написавши нам в чат на нашому сайті;
  • відправивши лист на нашу електронну пошту.

Приносьте ваш несправний iPod в наш сервісний центр на безкоштовну діагностику і будьте впевнені - ми подбаємо про нього.

Вас також може зацікавити